Mister falang Thailand.

Anonyymi-ap

Me tyttökoulun oppilaat olemme tehneet valintamme.
Ylivoimaiseen voittoon oikeutettuun titteliin päätyi kilpailija numerollaan 2010.
Hän edusti miehekkäällä olemuksellaan, käytöksellään, 😝 taidollaan ja kaikella herrasmiesmäisyydellään urosten 🔟 luokkaa.
Tuomaristossamme 3 viidestä kostui pelkästä ajatuksesta että 🥇 kaataisi heidät.
Suoritimme valintamme luokkakokouksessamme, jossa me 50 vuotta sitten olimme opiskelutovereita ja nyt tapasimme.
Palkintona käsin kudotut villasukat ja pitsinen pöytäliina.
Terveisin tyttökoulun tytöt eli ♥ TT ♥

4

78

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ps. Olen puppe li

      S

    • Anonyymi

      Me valitsimme toisen, mutta emme julkaise valintaamme erimielisyyksien välttämiseksi.

      🚜 Maatalouslomittajien keskusliitto 🚜

    • Anonyymi

      2010 sopii mainiosti!

      Thai Uutiset kertoo;
      Kohta tulee uusi MEGA rikkaiden alue Jompalle. Kadun nimeksi "Billionaires Avenue". Ehka 2010 muuttaa sinne?

    • Kerran meinasin tulla hulluksi kun osallistuin miesten kauneus kilpailuihin ja kellohameeni juuttui tulliin kirjaimellisesti. Turva tarkastuksessa sen helma imeytyi liukuhihnan väliin ja veti minut laukkujen läpi valaisu laitteeseen perätilassa.
      Kirkusin kuin pieni sika kun hame riipiytyi päältäni ja tulin laitteesta ulos karvainen paljas pyppy edellä luukusta kuin syntyen uudestaan. Ihmiset nauroi ja turva tarkastaja vaati minut vielä kulkemaan uudestaan siitä laitteesta munasillaan missä nostetaan kädet pystyyn. Kainaloistani putosi silloin kaksi tölkkiä alekokkia.
      Retuuttivat minut takahuoneeseen vitja pallit heiluen.

      Kuulusteluissa kävi ilmi etten ole oikeus toimi kelpoinen ja he päästivät menemään mutta se oli myöhäistä. Kellohame ja tunnelma oli pilalla ja Kuopion kone jo mennyt. Meinasin tulla hulluksi. Posti autolla kerkesin kattomaan palkintojen jaon.
      Jarmo-Orvokki voitti ne kisat. Olisin voittanut koska vaan sen pörröpään jos oisin ehtinyt koneeseen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa

      Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site
      Maailman menoa
      78
      6015
    2. Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.

      Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers
      Maailman menoa
      79
      4860
    3. Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia

      SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto
      Maailman menoa
      52
      4422
    4. SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta

      "Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun
      Maailman menoa
      57
      4172
    5. SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa

      Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt
      Maailman menoa
      95
      3781
    6. Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?

      Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost
      Maailman menoa
      6
      3512
    7. Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi
      Maailman menoa
      88
      2543
    8. SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"

      Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het
      Maailman menoa
      50
      2503
    9. Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?

      Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?
      Ikävä
      35
      2399
    10. Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa

      Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat
      Maailman menoa
      45
      2129
    Aihe