Mitä kokemuksia Maskun patjoista ja yleensäkin asiakaspalvelusta, reklamaatioiden käsittelyajoista, sekä vastuu huonon tuotteen vaihtoon, tai kaupan perumisen epäonnistuneen tuotteen kohdalla?
”Sukarin mukaan hänellä on takanaan 40 värikästä vuotta huonekalukauppiaana. Seuraavaksi hän aikoo järjestää suomalaisille paremmat yöunet. Jos se Sukarista on kiinni, terveysteknologian seuraava kvanttihyppy otetaan patjamarkkinoilla”
Paskaa myyvä huuhaaukko koko mies, mutta syytä tuohon taatusti onkin paneutua ja kunnolla, koska nykyisin Maskussa myynnissä olevat joustinpatjat ovat täyttä roskaa.
Takuuta on, mutta eihän se mitään hyödytä, jos puolenvuoden käytön jälkeen tuntee nukkuvansa montussa, josta ei löydä millaista rentoa asentoa ja selkä kipeytyy ja kun sinne tekee asiallisen reklamaation kuvaliitteineen, niin asiakaspalvelussa onkin täysi pösilö, joka väittää ongelman olevan normaalia, eli hän ei ymmärrä ongelmasta tuon taivaallista, eikä näe korvausvastuuta niin miten asian saisi etenemään takuun piirissä?
Olen asiakaspalvelun pyytänyt välittämään reklamaationi myös Sukarille, mutta tuskin pyyntöäni on toteutettu!
MASKUN JENKKISÄNGYT
Anonyymi-ap
1
277
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke673394- 1432380
- 921898
- 1711629
- 901513
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?761464- 661457
- 711236
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂771150Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t351118