Kaksi vale poliisia tuli klo 3 aikaan yöllä yleisellä P alueella häiriköimään. Koputtelivat oveen sanoivat olevansa poliiseja. Läksivät kun uhkasin soittaa 112:sen. Tölkki kädessä meni autoonsa. Sanoivat täällä ei saa yöpyä. Auto oli normi pakun näköinen.
En suosittele Kristiinankaupunki enkä Kaskista karavaanareille.
Leirintä alueen mafia
Anonyymi-ap
2
2741
Vastaukset
- Anonyymi
Kristiinankaupungissa kaikenlaisia sekopäisiä honottajia. Haluaisivat perustaa oman kansantasavallan tai jopa liittää koko pitäjän Venäjään.
- Anonyymi
Luulitko heistä tiulevan kohta avustajianne sosioligian tohtoriuden ja professionalisuuden tuuraajiksi tiukoille moottoritien kiireisimmille osuuksille team2015 vaiheisiksi lomittajiksi DDDDDDDDD YKSINKERTAISSA AIOISSA DDDD.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1121431
Se helpottaisi oloa jos
Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin881297Palsta kysely..
Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott1351043- 68964
- 39897
- 71863
- 97857
- 75846
Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa
Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.54822Ihmeellistä millaisissa tilanteissa ajatukset kulkuun sinuun
Eilen seurasin kun ihmiset ajoivat kaupan parkkipaikalle ja menivät yhdessä kauppaan. Iski jotenkin ikävä. Mietin että39774