Juu elikkäs oon siis 8- luokalla ja mun luokalle tuli uus poika vähän aikaa sitten. En tiedä pitäskö olla huolissaan,mutta tää kyseinen poika vaikuttaa jotenkin siltä että sillä on mielessä jotain vikaa, hän on tosi kovaääninen, ärsyttää, agressiivinen ja syrjäytynyt , näytti mulle kerran tuoreita viiltely jälkiä ja antoi vinkkejä miten satuttaa itseään, puhuu muiden tappamisesta, haluaisi toteuttaa kouluammunnan. Pitäisikö mun olla hänelle tosi ystävällinen ettei ainakaan mua tapa?💀Pahinta tässä on että häntä syrjitään meidän luokalla eikä kukaan halua olla hänen kanssaan..
Psykoopaatti
5
258
Vastaukset
- Anonyymi
”Ärsyttävä”
- Anonyymi
Pysy vaan kaukana siitä. Osa ihmisistä on sellaisia millä rattaat naksuttaa eikö sitä pysty pysäyttämään eikö muuttamaan mikään. Voi tietenkin ohimennen sanoa jollekin terveyspuolen ihmiselle että sillä taitaa olla ongelmia ja sanoa että sinua ei mainita jos ovat yhteydessä. Hulluja ja hulluutta ei tarvitse hyväksyä koskaan mitenkään. Pysy ryhdikkään heitä Sonta yli laidan.
- Anonyymi
Haukkuva koira ei pure
- Anonyymi
Rakkauden hedelmä ja surkeat lapsuusajan ongelmat vaivana, jos käskee kylään kannattaa jättää väliin!!🤐🤐
- Anonyymi
Tuohon tyyppiin sopi tämä fraasi: Oletko sä koskaan katsonut ketään sillä silmällä, että...? Pyörä pyörii, mutta hamsteri on kuollut.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 683089
Kerro jotakin hauskaa. :)
Kirjoita jotakin mukavaa vaikka kaivatustasi. :) Ei törkytekstejä kiitos. :)702970Mä sanon tän suoraan.
Se on sun käytös mikä ajaa pois. Et välitä muitten tunteista kun omistasi.672859On olemassa tiettyjä sääntöjä!
Ja jos aiot pärjätä mun kanssa niin teet vain niinkuin mä sanon. Mieheltä Naiselle632554Oliko pakko olla taas tyly?
Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli391977- 601637
Hyvää huomenta
Hyvää huomenta ja alkavaa viikonloppua ihanalle naiselle! Mitä ikinä teetkään, niin täälä sua yksi miekkonen ajattelee.181619- 351575
- 591536
Huomenna heitän järjen
romukoppaan ja annan tunteen viedä. Kerran tässä kuitenkin vain eletään. Muistan myös jonkun minua viisaamman sanoneen,181480