SOFIAN jutut Englannista aivan perättömiä.

Anonyymi-ap

SOFIAN PÄÄ on PEHKUNA. Puhuu aivan palturia Englannin asioista. Sofia ei näköjään tiedä mitään Englannista. VÄITTI että kaikki kuuluisat ovat tulleet kuuluisaksi kun ovat käyttäneet huumeita, kaikki lääkärit ja opettajat käyttävät huumeita, maailman rikkaat ovat tulleet rikkaiksi ja kuuluisiksi huumeiden avulla. SAIRAS AJATTELUMAAILMA SOFIALLA. Olen itse ollut opiskelemassa Englannissa vuosia, eikä asiat ole noin kuin Sofia kertoo. Mutta ei Sofian psyyke ole terve koska on ollut suisidaalinen , itse kertoi. Tottakai ko maassa on huumeiden käyttäjiä kuten muissakin maissa, mutta ei toki Sofian kertomalla tavalla. Huumeet vaurioittavat aivot ja koko ihmisen, terveiset Sofialle.

11

188

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Onko tuo Sofia samanlainen valehtelija ,kuin tuo eräs valehteleva Sofia🤑

    • Anonyymi

      Tuo koikkelehtiva naisen kuva, on jollain tavalla irvokas näky samalla kuin sangen huvittava. Siinä on omakuva heittänyt täyden häränpyllyn .Nuo joutavat ammattikehumiset joutais jättää pois ,tuo voi olla joillekin nuorille vahingossi,koska tuo ei ole normaalia.Nuorisot ottaa ,niin helposti mallia kaikesta erilaisuudesta ymmärtämättä ,sen vaikutuksista tulevaisuuteen.

    • Anonyymi

      Eikö tuota Sofiaa sukulaiset voisi viedä jo hoitoon tai terapiaan. Minnesota hoitoon ei Sofian rahat riitä mutta, AA-kerhokin on olemassa.

    • Anonyymi

      Kuinka kauan ehti asua Lontoossa? Taisi olla vaan pieni pyrähdys. Antoi kyllä itse keksittyä tietoa. Koska loppuu tuo järjetön Sofian esiintyminen?

    • Anonyymi

      sekasin se on kun haluis olla nainen,kummiskin löytyy miehen voimat vaik on noin solakka.

    • Anonyymi

      Nyt nenee jo liian pitkälle juttuineen. Kas kun ei maininnut vielä nimiä. Tuollaisella tyhmiä puhumalla elättää itsensä?

    • Anonyymi

      Kukahan tuollekin maksaisi seksistä, ehkä rikkaat haluaa nähdä monstereita ja maksavat siitä hyvästä :D

      • Anonyymi

        Mistä Diblomaatista hän puhui ,että sota asioita oli puhunut hänelle,ei todellakaan mene perille nuo jutut ,valehtelee ihan pokkana nuita keksittyjä asioita,tuskin tuo minään hienosto Exkortti on ollu tuolla vartalolla ja naamalla ,ehkä kadulla jos sielläkään,lopettas tuommoset höpinät.Huono esimerkki nuorille tytöille.🤑


      • Anonyymi

        Ennen oli irkusmaailma parrakkailla naisilla.
        Nyt on cirkusmaailma silikoni täytetyillä miehillä.


    • Anonyymi

      You Tubessa Sofia kertoo, että ei päässyt Suomessa kouluihin, niin lähti Englantiin, kuten pari tuntemaani. Huonokin todistus riittää.

      Sofia on muuttanut Englannissa monia kertoja.
      Tekee ahkerasti työtä sekä prostituerana, "sugar-pappor",
      kerjää faneiltaan rahaa leikkauksiin ja omaiset vielä avustavat.
      Rekvisiitta Sofian "työhön" maksaa maltaita, mutta sitä ei nämä hänen faninsa, jotka ovat 70% hämmentynyttä räkänokka kakaraa, eivät ota laskuihin. Monissa maissa myydään lapset rahan tarpeessa.
      Ei se ole ilmaista ja jos mannekiinit joutuvat eläkkeelle aikaisin, niin Sofian valitsema työ on vielä lyhytaikaisempaa. Itsekunnioitus on jo hävinnyt.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia

      Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell
      Maailman menoa
      336
      7362
    2. Kysymys muille miehille

      Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss
      Ikävä
      77
      4709
    3. Sinä eräs, pyydän......

      AUTA mua ole kiltti. Ei mun takia vaan.... Miten saan sut kiinni?
      Ikävä
      208
      3215
    4. Kohta katson sun kuvaasi

      ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa
      Ikävä
      24
      3087
    5. Nimikirjaimet

      Kuka kaipaa ketä 🥰
      Ikävä
      75
      1995
    6. VOI TÄTÄ ILON

      JA ONNEN PÄIVÄÄ 😂
      Tuusniemi
      153
      1886
    7. Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan

      Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a
      Maailman menoa
      218
      1824
    8. Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi

      jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?
      Ikävä
      166
      1597
    9. Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?

      Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?
      Ikävä
      120
      1558
    10. Mies, ajattelemmekohan toisiamme juuri nyt?

      Olet mielessäni, vanhempi mies
      Ikävä
      89
      1468
    Aihe