Etuovi: Myynti-tsunami : 75 000 kämppää tarjolla

Anonyymi-ap

Ei "revitä käsistä" kun ei ole ostajia. Vanhat oikeisto-ylen kusetus slouganit lentää roskakoriin. Sitä se järjestelmä-rommi teettää. Ja jo toteutettu suur-kusetus varsinkin.

A-studiossa porrvarikoneisto lupasi miljardi-luokan LEIKKAUKSIA vuostasolla. Alkakaahan kerätä marjoja ja sieniä pakkaseen, ettei tule nälkä heti ensi vuonna, kun porrrvarit astuvat ruoteliin ja röykyytys alkaa toden teolla! Sitä odotellessa pötkytellään puhtaasti velalla..

varoittaa haans.sea

Ps. palstan propagandistit ovat näin jo toimineet, eivät kerkiä enää jutteleen...

5

126

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Skodukoissa samaa. Kukaan ei halua.

    • Anonyymi

      Pakko ei ole myydä mutta jos myy pitää antaa.

    • Anonyymi

      Ajattelin ostaa sijoitusasunnon. Odottelen vielä jonkun aikaa hintojen laskua. Veikkaan että vuoden kuluttua hinnat ovat aivan toisella tasolla kuin nyt. Perustelen sillä että inflaatio köyhdyttää ihmisiä ja korkotaso laittaa velkaisen vuokraisännän myymään hinnasta välittämättä.

      • Anonyymi

        Ei ole vielä ainakaan hinnat laskeneet mitenkään merkittävän paljon. Kauankohan saa odotella, katellaan.


    • Anonyymi

      Itse ajattelin pitää velattoman vuokra-asuntoni.
      Eurolla ei ole tulevaisuutta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan

      Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs
      Ikävä
      48
      1251
    2. Maskuliininen herrasmies

      Tekee aloitteen. 🌸
      Ikävä
      158
      1077
    3. Oletko valmis? Meidän tarinaan

      Rakastan sinua ❤️
      Ikävä
      60
      886
    4. Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.

      Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää
      Ikävä
      27
      736
    5. Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"

      Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli
      Maailman menoa
      178
      729
    6. Ollaanko me tyhmiä mies?

      Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä
      Tunteet
      51
      721
    7. Näyttävin pariskunta

      Ketkä lie tällä kylällä kääntää päät?
      Suomussalmi
      11
      713
    8. Kiinni on siekkilän yliajaja

      Eilen illalla saatu kiinni Varsinais-Suomessa tämä henkilö.
      Mikkeli
      8
      712
    9. Kannattaako kaikki Abrahamilaiset uskonnot jättää?

      Ja seurata jotain ihan muuta?
      Hindulaisuus
      346
      698
    10. Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla

      Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti
      Kotimaiset julkkisjuorut
      78
      655
    Aihe