Ei vain

6582
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei näköjään koske XP:etä, tyytyväinen käyttäjä. :)

Äänestä

Heko,heko.
Eihän tuokaan ongelma edes koske XP käyttöjärjestelemää!

Kuka se nyt enää edes niitä ikivanhoja ja turvattomia käyttiksiä enää edes käyttääkään.

Äänestä
  • XP:hän on huippu turvallinen?

    Äänestä

  • >Kuka se nyt enää edes niitä ikivanhoja ja turvattomia käyttiksiä enää edes käyttääkään.

    Totuus kuitenkin on, että Win 2K:ta ja jopa Win 98:aa on vieläkin melko paljon käytössä.

    Äänestä

Ei tuokaan ongelma koske XP käyttöjärjestelmää!!!

Vain noilla tietokonelehden toimittajilla on vielä ikivanhat ja turvattomat käyttikset koneissaan ja eivätkä edes siksi ilkeä kirjoittaa juttuihinsa jotta vain XP käyttis on TURVALLINEN.

Äänestä
  • ...IE:tä kun julistat:

    "XP käyttis on TURVALLINEN"

    Minkähän ihmeen takia tuolla tietoturva-palstalla on sellainen tungos XP:n käyttäjistä ?

    Vastaukseksi ei riitä että: "Lähes kaikki käyttää" kun siinä on tuo sana "lähes" ja turvaongelmista kärsivät on "kaikki" winukan käyttäjiä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


iexplorer kirjoitti:

Vaan myös Explorer :(

http://www.tietokone.fi/uutta/uutinen.asp?news_id=23893

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu