oletteko siskonne tai veljenne kanssa sillee et ei oo mitää pahaa vaik toinen näkee vaik rinnat, pillun tai mulkun? Mä ja mun sisko ollaa oltu aina sillee et voidaan näytellä ja välil tyydytetään samaan aikaa itseämme ja pari kertaa se on ottan multa suihin ja mä nuollu sen pilluu. Onko teistä tos mitää pahaa
?
?
Vastaukset 14
Vanhimmat
Mä oon 12v ja mun veli on 15v ja kyllä me ollaa toistemme seurassa nakuina ja toisaalta meidän perheessä mutsi ja faijakin on aina nakuillu. Ja ollaan me salaa nähty niitten seksittelevänkin aika monta kertaa. Tietty mekin on touhuiltu kaikkee seksi jutskaa veljen kaa ja kivaa se on.
No just.
EI OO KYL MITÄÄ NORMAALIIII!!!!!!!!!!!!!!!
ei voi olla nii
!!!!!!!!!!!!!!!!1
kai on ihan normii et perheenjäsenet näkee toisensa alasti, ei kai siin mitään pahaa oo? eihän alastomuus mitää syntii oo? mut sit toi veljen/siskon kans *puuhailu* ei oo kyl ihan tervettä............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vihaan sinua.
Mene tutkituttamaan pääsi!!
en tod usko tota, jos se on totta niin en voi muuta sanoo ku hyi
hyi saakli oot sit vissin lesboi ai et norammaali no ei tod!! iahn Vitun sairasta kannaatttaa varmaan mennä ihan oikeesti hoitoon!!!
SIIS HAKEUTUKAA HOITOON TE OOTTE JO NIIN SAIRATA NUOLLU PILLUU YM. VOI VITTU JOS TÄÄ ON TOTTA NIIN MÄ EN VOIS KUVITELLAKKAAAAN!" HYI TE OOTTE KUMMATKIN IHAN SAATANA SAASTASIA!!!
Mun mielestä siinä ei oo pahaa että voi olla "normaalisti" mutta noi muut hommat menee jo yli. Hankkikaa hoitoa ja lopettakaa.
Mun mielestä siinä ei oo pahaa että voi olla "normaalisti" mutta noi muut hommat menee jo yli. Hankkikaa hoitoa ja lopettakaa.
HYI HELVETTI :SS Rupes oksettaa! SISARUKSET! Ei oo TERVETTÄ EIKÄ NORMAALIA!