Katsokaa ja mittikää yhden vinksahtaneen vuodatusta. Kepufobia , eimuusta osaa puhua. Onko haukkuja hävinnyt oikeusjutun puolakalaisia vastaa, vai mikähän on syy. Meneekö mielenterveyden piikkiin. Itse kirjoitta ja vielä vastaa kirjoituksiinsa . 😮
Katsokaa Puolangan sivuja
7
61
Vastaukset
- Anonyymi
Kuka on kirjoittaja?
- Anonyymi
Vuolijoen keisari..
Puolangalla äänestetää kepua suurin osa
- Anonyymi
Kyllä täältä Kajjaanin palstaltakin löytyy monolookikko-sarjakommentoija ihan omasta takaa. Valitettavasti hallituksen terapiatakuu ei etene suunnitellulla tavalla, joten kestämistä näissä riittää.
- Anonyymi
On sulla mielipuolen luulot”terapiatuki” näitä antaa sontatunkiolta kuulut sankarit..nämä voivat olla harhoihinkin liittyvää??
- Anonyymi
Täällä mäkyy yksi poistettu, vaikka on monta..siis mitähän tää kertoo..mitää taas ottaa yhteyttä
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
On sulla mielipuolen luulot”terapiatuki” näitä antaa sontatunkiolta kuulut sankarit..nämä voivat olla harhoihinkin liittyvää??
Luit väärin, terapiatakuu voi jäädä toteutumatta tällä kaudella ja toki se on harmin paikka sinullekin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Luit väärin, terapiatakuu voi jäädä toteutumatta tällä kaudella ja toki se on harmin paikka sinullekin.
Sinä se tarvitset, mutta tuskin se noin vammaselle auttaa..kallonkutistajalta ei sulle apua löydy, olet toivoton tapaus.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1186346Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3816167Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie696030Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443972Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1452375Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42355Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1201411- 121251
- 1871098
- 59897