Mahdollisesti sellaisen kohteeksi jouduin, saattoi olla stalkkerikin. Eilen oli pulinaa hänen kahdella käynnillään. Ottakaa siitä selvää. Kyseessä oli parvekekaihdin juttu. jonka äsken sai perutuksi. Oli muka yhteistilaus. Isännöitsijä ei tiennyt asiasta mitään. Sanoi vaan, että kaikenlaisia huijareita on liikkeellä.
ONKO RIIHIMÄELLÄ LIIKKUNUT VANHUSHUIJAREITA
9
665
Vastaukset
- Anonyymi
Mä aina kostoksi annan huijareille rahaa ja mahdollisuuden.
- Anonyymi
Kyllä kerran yksi vanhus yritti huijata minua. Olin ostamassa häneltä autoa ja kaikki piti olla kunnossa. No ei ollut verot rästissä ja katsastamaton auto vielä. Semmoinen vanhus huijari.
- Anonyymi
Luxio on aivan pohjasakkaa. Toisella palstalla tästä yrityksestä pelkkää negatiivista kirjoittelua
- Anonyymi
edellä mainitun palstan ketjusta on kommentointi suljettu ja 33 viestiä poistettu
tässä uudemman ketjun linkki
https;//keskustelu.suomi24.fi/t/1779693/luxio-oy-kokemuksia - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
edellä mainitun palstan ketjusta on kommentointi suljettu ja 33 viestiä poistettu
tässä uudemman ketjun linkki
https;//keskustelu.suomi24.fi/t/1779693/luxio-oy-kokemuksiatuli pilkku pisteen paikalle
https://keskustelu.suomi24.fi/1779693/luxio-oy-kokemuksia - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
tuli pilkku pisteen paikalle
https://keskustelu.suomi24.fi/1779693/luxio-oy-kokemuksiaentäs nyt
https://keskustelu.suomi24.fi/t/17796963/luxio-oy-kokemuksia
- Anonyymi
kerran yksi mustalaismies huijasi viinakaupoissa samanmailla kuin puttekin...
- Anonyymi
Luxio jatkaa huijauksiaan myös Vantaalla. Sama lomake on laitettu täällä sekä Helsingissäkin. Lomakkeessa koitetaan saada tiukalla aikataululla huijattua osakkaat mukaan "yhteishankintaan".
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä962005Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2861827Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3201644Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1971520Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em931081- 291036
- 511027
- 57994
Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤56988- 67964