Viikko sitten päivitin avatarin, mutta se ei vieläkään näy keskustelupalstoilla, se uusi avatar näkyy vain jos klikkaan profiiliani. Selaimen väliaikaistiedostojen (cachen) poistaminen ei myöskään auta.
Miksi avatarit ei päivity?
5
383
Vastaukset
- Anonyymi
Mitäpä sitä hyviä näyttelijäsuorituksia ja elokuvaa muuttamaan.
- Anonyymi
Avatarilla tarkoitan siis profiilikuvaa
- Anonyymi
Avatar on siis "Avatar on James Cameronin ohjaama ja käsikirjoittama tieteiselokuva, joka julkaistiin maailmanlaajuisesti 18. joulukuuta 2009. Elokuvan budjetiksi on arvioitu 237 miljoonaa dollaria, ja Avatar oli vuonna 2014 yhdeksännellä sijalla maailman kalleimpien elokuvien listalla."
Jos et ole ennen tiennyt, lue https://fi.wikipedia.org/wiki/Avatar_(elokuva)
Älä keksi tänne omia sanoja! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Avatar on siis "Avatar on James Cameronin ohjaama ja käsikirjoittama tieteiselokuva, joka julkaistiin maailmanlaajuisesti 18. joulukuuta 2009. Elokuvan budjetiksi on arvioitu 237 miljoonaa dollaria, ja Avatar oli vuonna 2014 yhdeksännellä sijalla maailman kalleimpien elokuvien listalla."
Jos et ole ennen tiennyt, lue https://fi.wikipedia.org/wiki/Avatar_(elokuva)
Älä keksi tänne omia sanoja!Ei se mikään oma sana ole, vaan englanninkielisissä keskustelufoorumeissa käytetään tuota sanaa avatar näistä pienistä profiilikuvista, mutta ilmeisesti suomalaisissa foorumeissa ei sitten käytetä?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei se mikään oma sana ole, vaan englanninkielisissä keskustelufoorumeissa käytetään tuota sanaa avatar näistä pienistä profiilikuvista, mutta ilmeisesti suomalaisissa foorumeissa ei sitten käytetä?
Suomi24:ssä kielinä ovat sallittuja vain suomi ja ruotsi. Lue säännöt.
Mene sitten niihin enklantilaisiin ryhmiin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk2647233SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit2723797Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti403660"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –2782587Valion maitotehtaalla kapina
Ilmastonmuutoksesta, eläinten hyvinvoinnista ja ympäristön saastumisesta huolestuneet eläinkapinalliset estävät panssa272016SDP haluaa tappaa maaseudun - bensan hinta mahdollisimman korkealle
Maaseudulla auto on välttämätön asia, ja lähes kaikilla on bensa-autot. Kuinka tyhmä pitää olla jos äänestää demareita?1531948Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re401907Outoa toimintaa Tuhannen taalan yrittäjällä
Ihmiset ympäri Suomen on kyselleet, että miksi tämä yrittäjä hoitaa ilkivalta-asiaa netissä kun se kuuluisi poliisille.1301849Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää101703Martina Aitolehti pistää luun kurkkuun Erikoisjoukot-kouluttajalle - Ei usko tätä!
Martina Aitolehti on persoona, joka herättää monessa tunteita. Hänen yksityiselämänsä on noussut kohuotsikoihin mm. eläm151334