Uotissa naistenvessasssa tänään 13.05 kakat pytyssä vetämättä.
Mitä aiotaan tehdä asialle? Aivan varmasti joku rokottamaton koronan kantaja.
Kuka myöntää?
12
1028
Vastaukset
- Anonyymi
Ite teen samaa mutta miesten vessoihin :D Ebin jeccu ja koppiin tulijan naama kuin kananmunapierun jälkeen :-D
T - Anonyymi
Aijai, kelluiko veden pinnalla vai oliko uppeluksissa?
- Anonyymi
Jeesuskakka on kyl harvinainen
- Anonyymi
Kylä polliisi paikalle toteamaan tilanne.
- Anonyymi
Aivan sama oli paskaa vaikka koko pytyllinen , en käy kyseisessä paikassa !
- Anonyymi
Onko Uotikin muuttunut räkäläksi ?
- Anonyymi
>Mitä aiotaan tehdä asialle? Aivan varmasti joku rokottamaton koronan kantaja.
Sehän on sitten vessan siivous ja desinfiointi, kun olet varma, että koronan kantaja. - Anonyymi
Mitä ihmettä, eiväthän naiset käy kakalla???
Vai onkohan käynyt kuintenkin niin, että parvekekaiteeseen nojailija on erehtynyt ovesta, luultavasti.- Anonyymi
Tai miesten vessa täyttyi. Mutta se puoli on hoidossa: Valitus on vetämässä…vai pitäisikö käydä vetämässä…
- Anonyymi
Kyllä Naisetkin kakaavat , niikuin Tasavallan ylin johtokin niin Sauli niinkuin Jennikin ! Ja sitäpaitsi myös piereskeleevät !
- Anonyymi
Aivan varmasti.
- Anonyymi
No voi peijuuni! Nyt on kyllä paha paikka, varmana sama sarjakakkaaja kun aiemmin uimahallilla. Onko poliisille ilmoitettu?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 99973
Tunnusmerkkejä Kaivatulle
Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt54908Oletko nainen enää täällä?
En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv61810Miehen ja naisen ystävyys
Mitä järkeä on miehen ja naisen ystävyydessä jos toinen ajattelee toisesta enemmän= on rakastunut ja toivoo yhdessä oloa142731- 65675
- 78531
- 39508
- 40506
Pyydetään tiedonantoa "hyvinvointitalo"-hankkeen nykytilanteesta
ja aikataulusta. Odotetaanko uutta hallinto-oikeuden päätöstä. Hallinto-oikeushan antoi teknisenlautakunnan lupajaosto86497- 70486