Uotissa naistenvessasssa tänään 13.05 kakat pytyssä vetämättä.
Mitä aiotaan tehdä asialle? Aivan varmasti joku rokottamaton koronan kantaja.
Kuka myöntää?
12
984
Vastaukset
- Anonyymi
Ite teen samaa mutta miesten vessoihin :D Ebin jeccu ja koppiin tulijan naama kuin kananmunapierun jälkeen :-D
T - Anonyymi
Aijai, kelluiko veden pinnalla vai oliko uppeluksissa?
- Anonyymi
Jeesuskakka on kyl harvinainen
- Anonyymi
Kylä polliisi paikalle toteamaan tilanne.
- Anonyymi
Aivan sama oli paskaa vaikka koko pytyllinen , en käy kyseisessä paikassa !
- Anonyymi
Onko Uotikin muuttunut räkäläksi ?
- Anonyymi
>Mitä aiotaan tehdä asialle? Aivan varmasti joku rokottamaton koronan kantaja.
Sehän on sitten vessan siivous ja desinfiointi, kun olet varma, että koronan kantaja. - Anonyymi
Mitä ihmettä, eiväthän naiset käy kakalla???
Vai onkohan käynyt kuintenkin niin, että parvekekaiteeseen nojailija on erehtynyt ovesta, luultavasti.- Anonyymi
Tai miesten vessa täyttyi. Mutta se puoli on hoidossa: Valitus on vetämässä…vai pitäisikö käydä vetämässä…
- Anonyymi
Kyllä Naisetkin kakaavat , niikuin Tasavallan ylin johtokin niin Sauli niinkuin Jennikin ! Ja sitäpaitsi myös piereskeleevät !
- Anonyymi
Aivan varmasti.
- Anonyymi
No voi peijuuni! Nyt on kyllä paha paikka, varmana sama sarjakakkaaja kun aiemmin uimahallilla. Onko poliisille ilmoitettu?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p556224Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3335213Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1604924Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal1394727Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil203960Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema202466Jenni Alexandrova ja Toni Lähde ratkeavat liitoksistaan - Tällainen on uusperhe!
Radiojuontaja Jenni Alexandrova ja Diili-tuttu Toni Lähde ovat pariskunta, joka elää uusperhearkea. He ovat ostaneet uud32248Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill261930- 731852
- 2221641