Kaula purtuna

Näillä keltapunaisilla siistijätyttärillä on todellakin aurinkoiset ilmeet heti aamusta, tuolla isossa valkoisessa talossa siivotessaan mutta ihan varmaan jonkun muun yöllisen session aiheuttamana, tuskin työnteossa kaulat tulee semmoisiksi niinku oravat olisivat purreet käpyjen himossa!
On sen näköisinä kaula purtuna nuinkin näkyvällä julkisella paikalla että luulisi paremminkin hävettävän.
381501
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 38

Vanhimmat

Ovatko vasureita?

Äänestä
  • Ei kun SDP:LÄISIÄ duunareita.

    Äänestä

Ukot juossu perässä perspillun himossa.

Äänestä

kun ei ol emitään kasvatusta se näkyy jo kauloissa asti eli ovat kaulaansa myöten eksyksissä.

suomalainen luterilainen kristillisyys on kyseessä.

Äänestä

Kyseessä siis synnillisen elämäntyylin levitys tapa. Synnin hekuman esittely!
Muistatte ja tiedätte miten Sodoman kävi? Elettiin kuin porttolassa!

Äänestä
  • Jumala lähetti asteroidin, joka poltti kokopaskan

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Jumala lähetti asteroidin, joka poltti kokopaskan

    ...Niin lähti kuin tulikin...Pelkin tyhjin käsin...

    Äänestä

Miksi nuoret elostelevat?

Äänestä
  • Koska puuta tarvitaan vielä rakennustarpeiksi.

    Äänestä

Luulisin, että lehmänsarvi sattunut kaulaa hieraisemaan. Vähän niin kuin Simpauttajassa.

Äänestä

Sannan faneja ovat.

Äänestä
  • Puupää-persu se ei ole tainnut koskaan päästä naiseenmakuun??

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Puupää-persu se ei ole tainnut koskaan päästä naiseenmakuun??

    Aidon naisen maku on aivan eri asia kuin kuivahkon sateenkaari Sannan nyrpeän hailakka ja osin ummehtunut löyhkä.

    Äänestä

Kateellisten panettelua!

Äänestä
  • Liekö kateuskin itseaiheutettua.

    Äänestä

Olin aikoinaan ns. ay-aktiivi. Oli monenlaisia kokouksia ja tapaamisia eri puolilla Suomea. Silloin totesin, että demari-tytöt olivat melko kiihkeitä mutta ylivetoja olivat silloiset Skdl:n tytöt. Jatkanevatko nykyiset vasemmistolaiset skdl:n perinteitä vai ovatko täysin väljähtyneitä?

Äänestä
  • Merja K. On ihku.

    Äänestä

  • Kansanpirtin portaissa kävi Hymy-lehtikin kuvaamassa minihametyttöjä, jotka olivat jättäneet pikkuhousut valmiiksi kotiin.

    Äänestä

  • Anonyymi00018 kirjoitti:

    Kansanpirtin portaissa kävi Hymy-lehtikin kuvaamassa minihametyttöjä, jotka olivat jättäneet pikkuhousut valmiiksi kotiin.

    Muistan yhden näistä tytöistä, Paltaniemeltä. Nykyään pukkaa tuulipuvussa rollaattoria, tavatessa jutellaan niitänäitä.

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Merja K. On ihku.

    Tanttaraseksiä mainosti harrastavansa.

    Äänestä

  • Anonyymi00018 kirjoitti:

    Tanttaraseksiä mainosti harrastavansa.

    Mitä se on sellainen Tantor-seksi?

    Äänestä

Onpa siellä monilla hoitajillakin kaulat purtuna ja syötynä ihan häpeilemättä. Tekee pahaa katsoa. Muutama vuosikymmen sitten ei olisi edes hoitajakouluun päässyt kaulat syötyinä.

Äänestä

Tummat merkit kauloissa tulevat tummilta ja tulisilta ihmissyöjiltä. ☻

Äänestä

Kainuulaista kateutta, kun itse ei ole päästy imuttamaan. Näinhän tytöillä säilyy työ ja muutkin halut. Tämä vaan kuuluu elämään.

Äänestä

Se on kuule lovee ❤️

Äänestä

Työt loppuu tuolla tavalla ja pian on elätettäviä laumaksi asti. 🙊🙉🙈

Äänestä

Tuolla isossa valkoisessa talossa on aina harrastettu työpaikkaromansseja. Milloin ammattihenkilöt keskenään ja milloin asiakkaiden kanssa joskus palvelusväenkin kanssa.

Äänestä

Häpeäminen on rotukysymys .

Äänestä

Pitää muistaa tautivaara, esim tiikerisankkeri. Hattivatit käyttöön !

Äänestä

Se on intekroitumista suomalaeseen yhteiskuntaan. nuita ukraenan tyttöjä ku saahaan tänne nii kaenuulaesilla paksuilla akkoella peäkippeä vähenöö kummasti!

Äänestä

Ei siellä esinaiset välitä, hyysäävät vain niitä venäläisiään, ne siellä saa tehä mitä itse haluavat.

Äänestä

Yksikin on kuin petolinnun per.. ei ihme kun vanhukset jo pelkää
Lävistykset ja tod vahva meikki vissiin kuuluu nykyään siivoojan työhön

Äänestä

Ei lapseton osaa ajatella perheellisiä!!!

Äänestä

Täysin ammattitaidoton johto siellä ainakin on.
Elkää mennä ikinä sinne töihi

Äänestä
  • Tuo on niin totta.

    Äänestä

Oottakeepa vaan kun Kepu säätää translain niin kaikenlaiset transventtiilit siellä hiihtää.

Äänestä

Pitäähän sitä saada silloin, kun haluttaa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Näillä keltapunaisilla siistijätyttärillä on todellakin aurinkoiset ilmeet heti aamusta, tuolla isossa valkoisessa talossa siivotessaan mutta ihan varmaan jonkun muun yöllisen session aiheuttamana, tuskin työnteossa kaulat tulee semmoisiksi niinku oravat olisivat purreet käpyjen himossa!
On sen näköisinä kaula purtuna nuinkin näkyvällä julkisella paikalla että luulisi paremminkin hävettävän.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu