Näillä keltapunaisilla siistijätyttärillä on todellakin aurinkoiset ilmeet heti aamusta, tuolla isossa valkoisessa talossa siivotessaan mutta ihan varmaan jonkun muun yöllisen session aiheuttamana, tuskin työnteossa kaulat tulee semmoisiksi niinku oravat olisivat purreet käpyjen himossa!
On sen näköisinä kaula purtuna nuinkin näkyvällä julkisella paikalla että luulisi paremminkin hävettävän.
Kaula purtuna
38
1461
Vastaukset
- Anonyymi
Ovatko vasureita?
- Anonyymi
Ei kun SDP:LÄISIÄ duunareita.
- Anonyymi
Ukot juossu perässä perspillun himossa.
- Anonyymi
kun ei ol emitään kasvatusta se näkyy jo kauloissa asti eli ovat kaulaansa myöten eksyksissä.
suomalainen luterilainen kristillisyys on kyseessä. - Anonyymi
Kyseessä siis synnillisen elämäntyylin levitys tapa. Synnin hekuman esittely!
Muistatte ja tiedätte miten Sodoman kävi? Elettiin kuin porttolassa!- Anonyymi
Jumala lähetti asteroidin, joka poltti kokopaskan
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jumala lähetti asteroidin, joka poltti kokopaskan
...Niin lähti kuin tulikin...Pelkin tyhjin käsin...
- Anonyymi
Miksi nuoret elostelevat?
- Anonyymi
Koska puuta tarvitaan vielä rakennustarpeiksi.
- Anonyymi
Luulisin, että lehmänsarvi sattunut kaulaa hieraisemaan. Vähän niin kuin Simpauttajassa.
- Anonyymi
Sannan faneja ovat.
- Anonyymi
Puupää-persu se ei ole tainnut koskaan päästä naiseenmakuun??
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Puupää-persu se ei ole tainnut koskaan päästä naiseenmakuun??
Aidon naisen maku on aivan eri asia kuin kuivahkon sateenkaari Sannan nyrpeän hailakka ja osin ummehtunut löyhkä.
- Anonyymi
Kateellisten panettelua!
- Anonyymi
Liekö kateuskin itseaiheutettua.
- Anonyymi
Olin aikoinaan ns. ay-aktiivi. Oli monenlaisia kokouksia ja tapaamisia eri puolilla Suomea. Silloin totesin, että demari-tytöt olivat melko kiihkeitä mutta ylivetoja olivat silloiset Skdl:n tytöt. Jatkanevatko nykyiset vasemmistolaiset skdl:n perinteitä vai ovatko täysin väljähtyneitä?
- Anonyymi
Merja K. On ihku.
- Anonyymi
Kansanpirtin portaissa kävi Hymy-lehtikin kuvaamassa minihametyttöjä, jotka olivat jättäneet pikkuhousut valmiiksi kotiin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kansanpirtin portaissa kävi Hymy-lehtikin kuvaamassa minihametyttöjä, jotka olivat jättäneet pikkuhousut valmiiksi kotiin.
Muistan yhden näistä tytöistä, Paltaniemeltä. Nykyään pukkaa tuulipuvussa rollaattoria, tavatessa jutellaan niitänäitä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Merja K. On ihku.
Tanttaraseksiä mainosti harrastavansa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tanttaraseksiä mainosti harrastavansa.
Mitä se on sellainen Tantor-seksi?
- Anonyymi
Onpa siellä monilla hoitajillakin kaulat purtuna ja syötynä ihan häpeilemättä. Tekee pahaa katsoa. Muutama vuosikymmen sitten ei olisi edes hoitajakouluun päässyt kaulat syötyinä.
- Anonyymi
Tummat merkit kauloissa tulevat tummilta ja tulisilta ihmissyöjiltä. ☻
- Anonyymi
Kainuulaista kateutta, kun itse ei ole päästy imuttamaan. Näinhän tytöillä säilyy työ ja muutkin halut. Tämä vaan kuuluu elämään.
- Anonyymi
Se on kuule lovee ❤️
- Anonyymi
Työt loppuu tuolla tavalla ja pian on elätettäviä laumaksi asti. 🙊🙉🙈
- Anonyymi
Tuolla isossa valkoisessa talossa on aina harrastettu työpaikkaromansseja. Milloin ammattihenkilöt keskenään ja milloin asiakkaiden kanssa joskus palvelusväenkin kanssa.
- Anonyymi
Häpeäminen on rotukysymys .
- Anonyymi
Pitää muistaa tautivaara, esim tiikerisankkeri. Hattivatit käyttöön !
- Anonyymi
Se on intekroitumista suomalaeseen yhteiskuntaan. nuita ukraenan tyttöjä ku saahaan tänne nii kaenuulaesilla paksuilla akkoella peäkippeä vähenöö kummasti!
- Anonyymi
Ei siellä esinaiset välitä, hyysäävät vain niitä venäläisiään, ne siellä saa tehä mitä itse haluavat.
- Anonyymi
Yksikin on kuin petolinnun per.. ei ihme kun vanhukset jo pelkää
Lävistykset ja tod vahva meikki vissiin kuuluu nykyään siivoojan työhön - Anonyymi
Ei lapseton osaa ajatella perheellisiä!!!
- Anonyymi
Täysin ammattitaidoton johto siellä ainakin on.
Elkää mennä ikinä sinne töihi- Anonyymi
Tuo on niin totta.
- Anonyymi
Oottakeepa vaan kun Kepu säätää translain niin kaikenlaiset transventtiilit siellä hiihtää.
- Anonyymi
Valittakaa sitten vasta, kun kuppa Kainuuseen saapui.
https://www.hs.fi/kotimaa/turku/art-2000009179752.html - Anonyymi
Pitäähän sitä saada silloin, kun haluttaa.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perintovero 100 prosenttiin, työeläkkeet ja maataloustuet pois
Noilla eväillä lähden tasapainottamaan valtiontaloutta ja korjaamaan työntekijöiden palkkakuoppaa nostamatta työnantajie4116805Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia
Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta904354Dannysta tulee isä 83-vuotiaana
Huh huh sentään sellaista naista, joka laitattaa itsensä paksuksi ikälopulle papalle ! Ajatellaanko lapsen oikeuksia oll1044284Purra ryöväsi Marinin Itä.-Suomelle neuvottelemat EU-rahat
Perust vihaavat suomalaisia, mutta eritoten itäsuomalaisia. "Osa kaksikäyttörahoista on alun perin Itä- ja Pohjois-Suom443694Miksi persut hyökkäävät jatkuvasti henkilöitä päin?
Miksei persut yritä lainkaan korjata asioita, vaan koko ajan haukkuvat henkilöitä? Ei tuollaisilla turvanpieksäjillä ole1373668Seida Sohrabi: Suomi ei ole rasistinen maa
Seidalta taas täyttä asiaa. Miksi punavihreät naiset eivät pysty samaan - no se ideologia estää. "Meillä on valitettava1563652Demariskandaali! Eveliina Heinäluoma (sdp) kahmii kaikki Hitas asunnot itselleen!
Heinäluoma on ostanut useita yhteiskunnan tukemia, hintasäännösteltyjä asuntoja itselleen! Ei ihme, että Hitas on ollut2483579Ketkä haukkuu suomalaisten ÄO:tä?
Siinä on kaksi vaihtoehtoa, joko siis rutiköyhä vajaaälyinen vasuri tai venäläinen. Kyllähän täällä käy suomenvenäläisi413123Pääsiäisen kunniaksi tekoälyn analyysi Riikka Purran kirjoituksesta
🧠 Mitä kirjoitus kertoo Riikka Purrasta? 1. Asenteellinen ja epäasiallinen sävy: Kirjoitus pursuaa halveksivaa, jopa a143094Demarien sanoin kuvaamaton ahneus - Eveliina Heinäluoma vain yksi esimerkki
Mutta näin se on demari-eliitissä aina ollut, käytännössä siis nämä eliittiin kuuluvat ovat puhtaasti porvareita - Marin1162850