Auton ikkunat olivat jäässä. Ilmastointi kohisi puhaltaen kylmää ilmaa matkustamoon. Tyttäreni värähti vilusta turhan lyhyessä hameessaan ja jatkoi sitten puhelimensa selaamista. Kytkin penkinlämmittimen päälle, ja hän painautui lämpenevää penkkiä vasten. Tuulilasi sulaisi pian ja pääsisimme matkaan.
Automatka jatkui hiljaisuudessa. En yrittänyt jutella tyttäreni kanssa, koska sain vastaukseksi useimmiten vain nyökkäilyä ja yksittäisiä sanoja. Hän olisi keväällä ylioppilas, jos malttaisi opiskella seurustelun sijaan. Tyttäreni koulumenestys olisi kuitenkin hänen äitinsä murhe seuraavaan sunnuntaihin asti.
Saavuimme omakotitalon pihaan, tyttäreni äidin luokse. Tyttäreni kiitti kyydistä nostamatta katsettaan puhelimestaan, ja poistui autosta paiskaten oven kiinni. En jäänyt harmittelemaan lapseni tympeää käytöstä, koska tiesin, että saisin kotiin päästyäni katsoa pornoa rauhassa, ja penikseni alkoi kovettua.
Mietin ajaessani mitä kaikkea haluaisin katsoa tämän päivän aikana, mistä aloittaisin. Valinnanvaraa oli paljon. Pornomakuni oli kehittynyt eron jälkeen huimaa vauhtia, ja löysin vieläkin uusia asioita, jotka kiihottivat minua. Hieroin farkkujeni etumusta liikennevaloissa, ja tunsin sen kiristyvän kosketuksestani.
Pääsin lopulta kerrostalon pihaan, ja poistuin autosta ripeästi. Hissi oli ylimmässä kerroksessa, ja odottaminen tuntui tuskalliselta. Jatkoin etumukseni hieromista samalla kuin numerot laskivat hissin taulussa, ja lopetin juuri kun hissin ovet aukesivat ja tuntematon nainen astui ulos ohitseni, vältellen katsekontaktia.
Hissin peilissä oli suudelman muotoinen huulipunatahra. Joku pissis oli taas pussannut peiliä punatuilla huulillaan, ja ajatus sai penikseni jäykistymään uudelleen pakkasilman jälkeen. Halusin avata sepalukseni ja hieroa terskaani tahraa vasten, mutta muutaman kerroksen matka ei olisi riittänyt moisesta nauttimiseen.
Riisuin kengät ja takin, ja kävelin keittiöön hakemaan kahvia. Pannu oli vielä puolillaan, ja kaadoin sen sisällön suureen termosmukiin. Sytytin makuuhuoneen valot ja istuin tietokonetuolilleni, huokaisten helpotuksesta.
Tietokone käynnistyi tuulettimet huutaen, ja aloin avaamaan sepalustani. Penikseni oli ehtinyt vetäytyä, mutta alushousuni pullottivat selvästi siitä huolimatta. Venytin resorin kivesteni alle, ja koskettelin itseäni hitaasti tietokoneen herätessä. Odottaminen tuntui hyvältä, koska tiesin että se palkittaisiin.
Avasin selaimen, ja hakeuduin kirjanmerkkikansioon ”työt”. Lista pitämistäni pornosivuista, kuvista ja videoista valahti ruudun alareunaan asti. Tyttäreni käytti tietokonettani aika-ajoin, vaikka olin ostanut hänelle oman läppärin, ja mietin, oliko hän ikinä tutkinut kirjanmerkkejäni.
Ajatus siitä, että oma tyttäreni saattaisi tietää harrastuksestani kiihotti minua, ja penikseni kovettui jälleen. Etsin listalta yhden lempi teinipornovideoistani, ja avasin linkin. Kotikutoisessa seksivideossa esiintyi nuori vaalea tyttö, joka harrastaa suojaamatonta seksiä vanhemman miehen kanssa.
Keskustelusta selviää, että mies on maksanut tytölle, vaikka hän ei ole prostituoitu. Parin aloittaessa esileikkiä mietin, että päätyisikö oma tyttäreni tekemään joskus jotain vastaavaa, tai jos hän olisi jo tehnyt niin. Kuvittelin oman lapseni videossa esiintyvän tytön tilalle, ottamaan suihin juuri tapaamaltaan mieheltä.
Penikseni kovettui entisestään, ja vetäytyvä esinahka paljasti turpoavan terskani. Siirsin katseeni videosta himokkaaseen elimeeni ja runkkasin penikseni tyveä hitaasti. Nautin siitä miltä esinahkani näytti liikkuessaan penikseni varren päällä. Terskani haju kiihotti minua, ja kumarruin nuuhkimaan sitä kuvitellen miltä videon seksi tuoksui sivustakatsojana.
Videolla mies läheni orgasmia, ja päätin että haluan saada orgasmin yhdessä hänen kanssaan. Olin riittävän kiihottunut, että orgasmiin ei olisi vaadittu kuin muutama veto, ja siksi hidastin tahtia. Tyttö aneli miestä tulemaan hänen sisäänsä, ja se kiihotti minua, vaikka olin nähnyt videon satoja kertoja.
Sormet klitoriksellaan, tyttö sai orgasmin ja hänen lantionpohjansa alkoi supistella niin että vulva ja anus sykkivät. Mies ei voinut vastustaa lypsävää teinivaginaa, ja sai kovan orgasmin. Hänen kiveksensä vetäytyivät, ja hänen pohjaan asti työnnetty peniksensä sykki pumpatessaan spermaa tytön kohdunsuulle.
Minäkään en voinut vastustaa, ja parin viimeisen vedon jälkeen annoin orgasmin ottaa vallan kehostani. Jalkani jännittyivät, ja penikseni nytkähteli heittäen paksuja spermavanoja kauluspaidalleni. Orgasmi laskeutui hiljaa, ja jäin katsomaan videon parin kiihkeää suutelua.
Video loppui, ja nousin tietokonetuoliltani jättäen selaimen auki. Päivän ensimmäinen orgasmi oli nyt takana. Paitaa en vielä vaihtanut, koska se olisi ollut turhaa. Menin vessaan ja istuin pöntölle. Pieraisin, ja kahvin hajuinen virtsa pesi viimeiset spermat ulos peniksestäni. Aamupalan jälkeen olisi toisen orgasmin vuoro.
Vapaapäivä
Anonyymi-ap
0
2798
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus
Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki2073566Mies, näen sinua hetken
ja olet mielessä ikuisuuden. Toisia näen ikuisuuden ja he eivät jää mieleen hetkeksikään. Muistan jokaisen kohtaamisen133296Riikka Purra on ihana, jämpti
Hän yrittää saada Suomen taas kuntoon. Sanoo asiat suoraan, eikä piiloudu kapulakielen taakse. Riikan kaltaisia päättä632509Antti Lindtman kiitti valtiovarainministeri Purraa
Ministeri Purra kertoi ottavasa vastuun EU:n alijäämämenettelyyn joutumisesta. Hän myös sanoi tietävänsä, että Lindtman92155Henkilökohtaisia paljastuksia Dubaista - Kohujulkkis Sofia Belorf on äitipuoli ja puoliso!
Tiesitkö, että Sofia on äitipuoli ja rakastava puoliso? Sofia Belorf saa oman sarjan, jossa seurataan hänen Bling Bling411980Suomalaisten enemmistö on (ateisteja / fiksuja / sosialisteja)
Tai jokin noiden yhdistelmä, koska S-ryhmän markkinaosuus päivittäistavarakaupasta on yli 50 prosenttia.61878Sorsa: kuvaputki - Lipponen: kaasuputki - Marin: ryppyputki
Nuo kolme demaria ovat poikkeuksia Suomen poliittisessa historiassa. Ovat ainoita, jotka ovat kyenneet nostamaan puolue401698- 901581
- 721143
- 741130