Talon ilmapiiri parantunut

Merve lähti eilen, nyt tuntuu, että talon ilmapiiri olisi parantunut. Kaikki asukkaat makoilevat makkarissa juttelemassa. Käärmeet ja Roomalaiset sulassa sovussa juttelevat ja nauravat. Kiva katsella, kun ei ole supinaa ja kyräileviä katseita jatkuvasti.
11198
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Jep. Se ärsyttävä narisevalla äänellä lässyttänyt merve vaan pilas tunnelmat miesvihallaan. Ei ymmärrä että peli ja miesviha on kaksi eri asiaa.

Äänestä

Kyllä ilmapiiriin vaikutti se et he tietävät ketkä on häädössä. Ei tarvi haukkua tai juonia tällä vkolla kenenkään pään menoksi.

Äänestä
  • Kyllä tuo Merve oli aika hyvä juonimaan,Laura myös kova kieroilemaan Sofia myös osaa olla porukassa mukana.

    Äänestä

  • Ilmapiiri muuttu vain ja ainoastaan sen takia ku kaikki häädössä...tässä näkee sen nuoleskelun katsojiin .ruskekielisiä ROOMALAISTEN PORUKKA

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Kyllä tuo Merve oli aika hyvä juonimaan,Laura myös kova kieroilemaan Sofia myös osaa olla porukassa mukana.

    Mitähän ne REEO ,MIIKKA ,HEIDI JA TUULA TEKEE.....NIIN HEHÄN PELAAVAT EIVÄTKÄ JUONI....VOI TÄTÄ KAKSNAAMAISUUTTA TÄÄLLÄ

    Äänestä

Kyllä Merve on syy tähän hyvään oloon talossa. Turha läyhääjä lähti ja hyvä niin.

Äänestä
  • OLET RASISTI ja paljon muuta , joka jätän tällä kertaa sanomatta. Oletko niin köyhä, ettet ole saanut 24/7 aa katsottavaksi. KERTAHEITOLLA KOKO OHJELMA PARANI KUN PISTEISTÄ LÄYHÄÄMINEN LOOPUI. 24/:lta näkee. Eihän MILENA OLLUT talossasuuna päänä per...ä kuten muutamat muut, kuten Tuula. Vai etkö todella ymmärrä rasismisi takaa todellisuuksia.?Lopeta hölynpöly kirjoittelu.

    Äänestä

  • On se kumma ku tuolla muualla somessa kirjotetaan kuinka siellä maataan ja syyään ,VAIKKA MERVE ON LÄHTENY MONTA PÄIVÄÄ SITTE....KUKAHAN KUMMA SIELLÄ NYT MAKAA...KUULEMMA MIIKKA ,SALLA ,HEIDI....JOKOHAN TUOTANTO EHTII MUITAKI KUVAAMAAN MUITAKI KU MAKKARISSA NAIS PORUKKAA.

    Äänestä

  • Siellä läyhää kirjotusten perusteella TUULA,MIIA ..EI SIIHEN MERVEÄ TARVITTU

    Äänestä

Olet väärässä että ilmapiiri olisi merven takia parantunut. Asiallisin keskustelija lähti. TOTUUS ON SIINÄ ETTEI NYT ENÄÄ LÄYHÄTÄ NOISTA HÄÄTÖPISTEISTÄ. TÄMÄ TODELLINEN SYY. EI TODELLAKAAN MERVEN LÄHTÖ. NYT MILENA JA NABAS PARHAAT.

Äänestä

Katsokaa 24 / 7 niin tiedätte paremmin eikä tarvii keksiä omasta päästä asioita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Merve lähti eilen, nyt tuntuu, että talon ilmapiiri olisi parantunut. Kaikki asukkaat makoilevat makkarissa juttelemassa. Käärmeet ja Roomalaiset sulassa sovussa juttelevat ja nauravat. Kiva katsella, kun ei ole supinaa ja kyräileviä katseita jatkuvasti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu