Sanna Marin vastaa Maria Veitolan suoraan kysymykseen rakkaudesta: ”Miksi yhdeltä ihmiseltä pitäisi saada kaikki?”
Sateenkaariperheen (kaksi lesbonaista) tyttönä varmaan ajatteli moniavioista polymoriaa tai täysin gay-naisten eli lesbojen liittoa?!
Sanna Marin vastaa Maria Veitolan suoraan kysymykseen rakkaudesta:
Anonyymi-ap
4
121
Vastaukset
- Anonyymi
Asuuko nämä kannuksessa vai miksi tänne piti kirjoittaa? Julkkiksille on omat palstat.
- Anonyymi
Asuvat kasarmilla.
- Anonyymi
Sanna on kauniisti meikattu sateenkaarityttö!
- Anonyymi
Se pitkäkaulainen kansanedustaja on varmaan hänen miespuolinensalarakas? Jutta herkuttelee ranskalaisen keittiön herkkuja ja laatuviinejä Brysselissä mutta lähtee presidenttipeliin!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1164775Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1844492Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.1171932- 4031701
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331472Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61229Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3711185- 741110
- 741055
- 92998