Olisko 4G paremmalla näytöllä, oikea valinta,samanhintaiset.
Samsung A 13 vs A 13 5G
10
615
Vastaukset
- Anonyymi
Aika hitaita molemmat
- Anonyymi
Ovat juu,mutta peruskäyttöön sopivia,uutisia,videoita,somea
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ovat juu,mutta peruskäyttöön sopivia,uutisia,videoita,somea
Ei ole siihen sopiva
- Anonyymi
Olishan tuon 5G-mallin suoritin sentään yli tuplasti tehokkaampi (AnTuTu). Ei varmaan hidastelisi eikä töksähtelisi samassa määrin kuin 4G-malli todennäköisesti tekee (?).
https://nanoreview.net/en/soc-compare/samsung-exynos-850-vs-mediatek-dimensity-700- Anonyymi
Kyllä töksähtelee. Mulla on hieman kalliimpi Samsung viimevuoden mallia ja tökkii pahasti.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kyllä töksähtelee. Mulla on hieman kalliimpi Samsung viimevuoden mallia ja tökkii pahasti.
Mulla taas Nokia G10 miten voin tehdä kaikkea, videoita,somea ja hidas kuin s*atana.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mulla taas Nokia G10 miten voin tehdä kaikkea, videoita,somea ja hidas kuin s*atana.
Jos ei tiedä paremmasta on tuo jopa nopea:D
- Anonyymi
" Entten tentten teelikamentten
hissun kissun vaapula vissun
eelin keelin klot
viipula vaapula vot
Eskon saun piun paun.
Nyt sää lähdet tästä pelistä pois!
Entten tentten teelikamentten
hissun kissun vaapula vissun
eelin keelin klot
viipula vaapula vot
Puh pah pelistä pois!
” - Anonyymi
Ominaisuuksiltaan Galaxy A13 5G eroaa 4G-malli Galaxy A13:stä monilta muiltakin osin kuin vain järjestelmäpiiriltään ja mobiiliverkkotueltaan – esimerkiksi näyttönsä ja kameroidensa osalta. Galaxy A13 5G:ssä on vähemmän tarkka näyttö ja siitä puuttuu ultralaajakulmakamera Galaxy A13:een verrattuna.
- Anonyymi
Samsung Galaxy A13 on todella edullinen Android-puhelin. Vastapainoksi muut osa-alueet ovat hyvinkin keskivertoa, joskaan selkeitä heikkouksia ei juurikaan ole. Jos etsit edullista Android-puhelinta, on kyseessä hinta-laatusuhteeltaan kiehtova vaihtoehto.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1176319Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3796125Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie695850Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443952Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1452355Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42335Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1171393- 121221
- 1821052
- 59877