Tuotanto on päättänyt että Reeo liidaa Heidin voittoon noilla yövalvomisilla. Sitten revitään otsikoita että tämän voi voittaa noinkin monisairas ihminen.
Reeo ja Heidi
6
343
Vastaukset
- Anonyymi
Yllä kommentoijan kannattaisi mennä vihanhallinta -kurssille! On senverta sairasta sönkötystä kun kyseessä on ihan vain viihdeohjelma, jota on valtaosan mielestä kiva katsoa. Tämä kummallinen ihminen menee ja antaa kommenttipalsta-lääkäri lausuntoja rohkeista erilaisista ihmisistä ohjelmassa nimeltä BB-Talo. Ei ole kaikki kunnossa, eikö lie itse huomaa?! Vihainen ja katkera, en haluaisi olla hän.
- Anonyymi
Tuo kommentti on jostain kateellisen ja kaunaisen ihmisen mielen sopukasta.Aika pahasti sanottu nuoresta ihmisestä.Mikä sanojaa vaivaa se on kysymys merkki.
- Anonyymi
En minä ainakaan ole kateellinen lapselliselle lapselle. Minulla on kaikki hyvin enkä ole koskaan ollut kateellinen kenellekkään.
- Anonyymi
Heidillä on ollut talossa enemmän sairauspäiviä kuin normipäiviä. Se on fakta.
- Anonyymi
Reeo voisi iältään olla Heidin isoisä.
- Anonyymi
Vois olla näin ,mutta tiedäppä häntä ,ei kyllä harmittas jos joku Reeon porukasta voittaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuolemanrangaistus
Mielestäni kuolemanrangaistus on väärin kaikissa tilanteissa. Vaikka joku olisi murhannut 10 ihmistä, hänen surmaaminen1317222Miksi persut eivät häädä mamuja pois Suomesta?
Sitä vartenhan persut äänestettiin valtaan. Nyt valta on persuilla. Mamut nostaa työttömyyskorvauksia. Persut huutaa mam944970Riikka Purra ei estä tehomaksun käyttöönottoa
Sähkön hinnoittelua koskevan määräyksen on määrä astua voimaan vuoden 2029 alusta, Energiavirastosta kerrotaan. Määräyk733801Sinä olet minun forEver
Sinä olet minun sielussain, sydämessäin, huulillain, sinä olet ain, Sinä olet vieressäin, kainalossain, sylissäin, ain,273054Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?
Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni462617Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto
Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,332254Jos kaikki lopulta kuolevat, onko edes pahimmillakaan rikoksilla mitään väliä?
Kaikki kuolevat lopulta. Siksi ihmisten tekemillä rikoksillakaan ei lopulta ole mitään merkitystä. Joidenkin mielestä t281999Mies joka vetäytyy osoittaa teoillaan
Ettei halua olla tekemisissä. Mies joka ei vastaa viesteihin, ei halua sua. Mies joka jättää sut epätietoisuuteen, ei2101527Martinan prinsessahäät peruuntui
Seiska uutisoi Kauneus ja Terveyslehden artikkeliin perustuen mihin nämä häät kosahti.3261347- 381180