Reeo ja Heidi

Anonyymi-ap

Tuotanto on päättänyt että Reeo liidaa Heidin voittoon noilla yövalvomisilla. Sitten revitään otsikoita että tämän voi voittaa noinkin monisairas ihminen.

6

393

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Yllä kommentoijan kannattaisi mennä vihanhallinta -kurssille! On senverta sairasta sönkötystä kun kyseessä on ihan vain viihdeohjelma, jota on valtaosan mielestä kiva katsoa. Tämä kummallinen ihminen menee ja antaa kommenttipalsta-lääkäri lausuntoja rohkeista erilaisista ihmisistä ohjelmassa nimeltä BB-Talo. Ei ole kaikki kunnossa, eikö lie itse huomaa?! Vihainen ja katkera, en haluaisi olla hän.

    • Anonyymi

      Tuo kommentti on jostain kateellisen ja kaunaisen ihmisen mielen sopukasta.Aika pahasti sanottu nuoresta ihmisestä.Mikä sanojaa vaivaa se on kysymys merkki.

      • Anonyymi

        En minä ainakaan ole kateellinen lapselliselle lapselle. Minulla on kaikki hyvin enkä ole koskaan ollut kateellinen kenellekkään.


    • Anonyymi

      Heidillä on ollut talossa enemmän sairauspäiviä kuin normipäiviä. Se on fakta.

    • Anonyymi

      Reeo voisi iältään olla Heidin isoisä.

    • Anonyymi

      Vois olla näin ,mutta tiedäppä häntä ,ei kyllä harmittas jos joku Reeon porukasta voittaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Työeläkkeet ovat pois työntekijän palkasta

      Jokainen työeläkkeen nimissä maksettu euro on otettu pois työtä tekevältä palkansaajalta. Mitä korkeampi työeläketaso o
      Maailman menoa
      118
      1578
    2. Kaksi viikkoa enää Rakas...

      Tietäisinpä miten toimia...
      Ikävä
      77
      1247
    3. Etkö sä muru mussakaiseni ymmärrä

      Että me päästään lähenemään vain kaveruuden kautta? Vain siten mä voin lähettää sulle kuvia ja viestejä 😌 Tänäänkin o
      Ikävä
      35
      1247
    4. Terveisiä lintutornilta

      Viipurista nousee kauhea savupatsas. Miksi ?
      Maailman menoa
      50
      1056
    5. Tulisitko kahville..

      Jos pyytäisin?
      Ikävä
      61
      782
    6. Martina Aitolehdeltä kova tilitys podcastilla: "Kyllä mä turpaan vetäisin"!

      Martina Aitolehti tilittää brutaalin rehellisesti Eskolle podcastilla syitä, miksi hän ei ole lähtenyt mukaan julkkisten
      Kotimaiset julkkisjuorut
      198
      735
    7. Tiedätkö että

      Olet aika vetävä
      Ikävä
      29
      704
    8. Siinäpä jäät

      Punapää kaipaamaan, kun päätän maallisen vaellukseni. Oma oli valintasi. Sillä minä en jaksa enää kovin pitkää tätä. Ole
      Ikävä
      58
      690
    9. Sosiaalinen lainalaisuus.

      Tulipa mieleen tässä useammasta aloituksesta ja kirjoituksesta, että minusta ihmisilläkin (laumaeläimilläkin) on luonnol
      Sinkut
      138
      676
    10. Hei, huomenta

      Joskus tarvitaan kipua, että löytää itsestään voimaa ja vahvuutta! Aurinkoista päivää ja muutenkin mukavaa lauantaita ❤️
      Ikävä
      65
      610
    Aihe