Reeo ja Heidi

Anonyymi-ap

Tuotanto on päättänyt että Reeo liidaa Heidin voittoon noilla yövalvomisilla. Sitten revitään otsikoita että tämän voi voittaa noinkin monisairas ihminen.

6

403

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Yllä kommentoijan kannattaisi mennä vihanhallinta -kurssille! On senverta sairasta sönkötystä kun kyseessä on ihan vain viihdeohjelma, jota on valtaosan mielestä kiva katsoa. Tämä kummallinen ihminen menee ja antaa kommenttipalsta-lääkäri lausuntoja rohkeista erilaisista ihmisistä ohjelmassa nimeltä BB-Talo. Ei ole kaikki kunnossa, eikö lie itse huomaa?! Vihainen ja katkera, en haluaisi olla hän.

    • Anonyymi

      Tuo kommentti on jostain kateellisen ja kaunaisen ihmisen mielen sopukasta.Aika pahasti sanottu nuoresta ihmisestä.Mikä sanojaa vaivaa se on kysymys merkki.

      • Anonyymi

        En minä ainakaan ole kateellinen lapselliselle lapselle. Minulla on kaikki hyvin enkä ole koskaan ollut kateellinen kenellekkään.


    • Anonyymi

      Heidillä on ollut talossa enemmän sairauspäiviä kuin normipäiviä. Se on fakta.

    • Anonyymi

      Reeo voisi iältään olla Heidin isoisä.

    • Anonyymi

      Vois olla näin ,mutta tiedäppä häntä ,ei kyllä harmittas jos joku Reeon porukasta voittaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sebastian Tynkkynen (pers.) ei vastusta raiskauksia

      "Sebastian Tynkkynen oli ainoa 14 suomalaismepistä, joka vastusti uutta suostumuksen puuttumiseen perustuvaa raiskauslak
      Maailman menoa
      45
      3867
    2. Purra jäi kiinni valehtelusta, Heinäluoma ei

      Ja heti alkoi Purra joukkoineen maalittamaan Heinäluomaa. Niin toimii äärioikeistoa edustava putinistipersulauma, jonka
      Maailman menoa
      15
      2932
    3. Yks vähemmän

      Yks narkki täälläkin vähemmän,m.t. sai mitä halusi😎
      Kiuruvesi
      32
      2490
    4. Nyt voin sanoa että vtuttaa!

      Kertaa sata 💯
      Ikävä
      24
      1790
    5. Oletko onnellinen

      Kun ei enää nähdä?
      Ikävä
      43
      1392
    6. Kaunis Martina taas lehtihaastattelussa - kommentoi Stefua

      Martina sanoi, että Isabella on käytännössä aina hänen kanssaan. "Minä olen se vanhempi, joka ottaa 100-prosenttisen vas
      Kotimaiset julkkisjuorut
      443
      1391
    7. Gallup: Kenet sinä haluaisit nähdä Yökylässä-sarjassa?

      Yökylässä Maria Veitola -sarjaa on nähty jo 10 kautta tv:ssä, ja Veitola on yöpynyt satojen suomalaisten julkkisten kode
      Tv-sarjat
      43
      1373
    8. Anteeksi

      Anteeksi 😭😭😭. Olet rakas❤️. En juo enää liikaa. 😭
      Ikävä
      25
      1189
    9. Minun kultani

      Mistä saataisiin sulle hyvät henkselit? 🤗😘
      Ikävä
      49
      1131
    10. Mitäs mieltä

      Hakeekohan pikkunennmies alavuden kaupunginjohtajaksi? Pakkoliitos ähtäri-alavus. Taas olis mieliharmi johtamassa suoho
      Ähtäri
      16
      1115
    Aihe