Mikä olisi hyvä akku Hook2 4x Bullet -kaikuluotaimeen?
Vastaukset 5
- Anonyymi
Semmoinen jossa on runsaasti sähköä.
- Anonyymi
Itselläni on kyseisessä mallissa tavallinen autonakku veneessä, mutta kun pilkkimis otsakkeen alle viesti laitettu, niin ei sellaista kanna pirukaan pilkkireissulla.
- Anonyymi
Hook2 4x Bullet on susi, edes softapäivitys ei juuri auta. Mutta kyllä se pilkkikäytössä menee paremmin kuin veneessä - opettele ne käsisäädöt niin saat paremmin hyötyä laitteesta. Akuksi kelpaa mikä tahansa 12 V akku, kapasiteetti kiinni tarvittavasta käyttöajasta. Jos kuljet kelkalla tai ahkiolla niin esim 8 Ah hyytelöakku ajaa asiansa. Jos joudut kannioskelemaan, niin sitten kevyempi - jos lompsa kestää niin litiumakku on kapasiteetti/painosuhteeltaan hyvä.
- Anonyymi
No tietysti semmoinen jossa on runsaasti sähköä.
- Anonyymi
Ladattu akku toimii parhaiten..!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 128797
- 81706
- 56688
- 46593
Mitä luulet
Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?40577- 60552
Vielä hyvinvointitalosta
Suurin osa pyhäjärvisistä on sivistynyttä fiksua porukkaa ja on täysin hankkeen kannalla. Nyt vain pieni äänekäs joukko71526Luule ja ajattele minusta
mitä tykkäät nainen, olet ajat sitten antanut itsestäsi ihan omanlaisen kuvan.. 😅44517- 26491
- 53473