Sehän haki useamman kerran kokkolan kaupunginvaltuustoon, millä alalla hän oli töissä?
Annika Viitanen RKP
19
6661
Vastaukset
- Anonyymi
Joo no tuo nyt oli vitsi rkp on ihan minimaalisen kannatuksen omaava puolue,samoin kuin vihreät ja keskusta eli ei niiden kannatus riitä mitenkään vaalitaistelussa joitain yksittäisiä nimiä ja henkilöitä niiltä puolueilta löytyy,Keskustan kannatus on laskenut ehkä eniten enkä sitä yhtään ihmettele keskustan kannatushan alkoi laskea jo ahon eu sekoilujen jäjeen ja sipilän että kiittäkää vaan keskustalaiset niitä hah
- Anonyymi
Onpas tämä nyt herkkää kun näin paljo kommentteja poistettu? Mitä se on oikeasti duunannu vai ollu duunaamatta.
- Anonyymi
En kyllä ymmärrä miksi hänestä ollaan näin kiinnostuneita? Ketä oikeesti kiinnostaa? Joku entinen puoliso joka ei pääse tappiostaan yli? G:
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
En kyllä ymmärrä miksi hänestä ollaan näin kiinnostuneita? Ketä oikeesti kiinnostaa? Joku entinen puoliso joka ei pääse tappiostaan yli? G:
Niin, eihän häntä edes valittu.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
En kyllä ymmärrä miksi hänestä ollaan näin kiinnostuneita? Ketä oikeesti kiinnostaa? Joku entinen puoliso joka ei pääse tappiostaan yli? G:
mikä tappio?
- Anonyymi
Onko hän kansanedustaja ?
- Anonyymi
Ei millään tasolla politikko.
- Anonyymi
Varmaan hän hyvä ihminen ja työteliäs.
- Anonyymi
Mistä niin päättelet kun et edes tiedä onko se töissä ollenkaan.
- Anonyymi
Olen shokissa!
- Anonyymi
Hahaha! :D
- Anonyymi
Ei kai sitä niin paljo tarvi tehdä..
Ketjusta on poistettu 42 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2944781Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1353066Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k522983Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281541Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2271242- 471189
Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa
Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.7996Miten antaa merkki hyvin eri ikäiselle miehelle, että kertoisi toiveensa ja ajatuksensa?
Olen pitkään pitänyt miehestä, joka myös varmasti minusta. Hän ei tosin kerro ihastumisesta, eli voi hyvin olla, että tu78991Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme
Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu58981Paskalaista valokuitulakiin
Nyt maksajiksi joutuvat kaupunkilaiset eivätkä mökkiensä ulkohuusseissa kakistelevat mummot. Nimittäin EU määrää jokais52979