Mitä teen??

Anonyymi-ap

Olin 3v yhden pojan kaa samalla luokalla ja sen viimesen vuoden aikana ihastuin siihen. Ollaan nyt eri kouluissa ja snäpätään aina välillä. Pitäiskö mun kertoo sille et tykkään siit? Ja miten?

3

232

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      En tiedä, kerro vaan et se on kiva yms. yms.;) MULLA ON MYLS ONGELMA siis on yks poika josta tykkään. Kerroin yhelle kaverille joka on sen kaveri, se mun kaveri meni huutamaan sen sitten sille pojalle ja siitä lähtien se on kattonu mua ja hymyilly mulle. Sen kaksi parasta kaveria sanoo mulle jatkuvasti, että poika tykkää minusta ja punastuu aina kun näkee. Itse en usko, mutta haluaisin, koska poika itse sanoi minulle, ettei ole ihastunut ja joillekkin kavereilleni on sanonut, että olen 0. Mutta tuolle yhdelle samaiselle kaverille, joka huusi sille pojalle, tää poika sanoi, et mulla on hyvä per5e. Hän välitunnilla näyttää keskaria, mutta kaikki shippaa meitä ja yrittää työntää ns. lähemmäs. Se mun kaveri joka on sen frendi, sanoo, että se vaan v1ttuilee mulle tolleen, mutta tykkää musta! EN TIIÄ KETÄ USKOO JA ET TYKKÄÄKS OIKEESTI MUSTA😩😩 HELP PLIISS😩😩 Oon siis 14.v tyttö 8.lk ja se poika on saman ikäinen, samassa koulussa, mutta eri luokalla.

      • Anonyymi

        Pyydä sitä viettää sun kaa kaksin aikaa, ihan vaa jotai rentoo hengailua nii ehkä se siitä aukenee


    • Anonyymi

      Posti virkailijat on sitä mieltä että jos on kaukana ei tuu rakkautta.
      Viimeiseen tappiin kirjeet tulee.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Keitä täällä on??

      Kertokaa nimenne!! 🤔
      Ikävä
      125
      1278
    2. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      97
      950
    3. Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä

      Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait
      Ikävä
      89
      934
    4. Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?

      Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede
      Kuhmo
      25
      897
    5. Tuleeko Martinasta rouva Muhis

      Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat
      Kotimaiset julkkisjuorut
      294
      781
    6. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      95
      748
    7. Ei enää kauaa rakkaani

      Ensin minun pitää saatella narsistit oikeuden eteen ❤️
      Ikävä
      109
      656
    8. Miten näytät / näytit ihastumisesi hänelle?

      Toimiko, miten hän vastasi? vinkki5
      Ikävä
      34
      648
    9. Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.

      Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet
      Suomussalmi
      139
      586
    10. Oletko miettinyt sitä

      Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.
      Ikävä
      50
      581
    Aihe