Rahasta äärimmäisen takaisin...

Joo, olkaas tarkkana. Ostin 50 e cokiksen joka maksoi 2 e. Takaisin annettiin 38...jonka huomasin ja huomautin. Pahoittelut, joo sanoi tää myyjä.

Paikka siis mikä on auki 24 H...
374
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

50€ hintainen kokis, melko kallista! Ja nyt maksoi vain 2€ ja sait vielä 38€ rahaa. Aika hyvät kaupat teit.

Äänestä

Kuka maksaa rahalla? Vain pimeästi työtä tekevät.

Äänestä

Eix rahaa pidä nyt poikkeuzaikana olla käteisenä...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Joo, olkaas tarkkana. Ostin 50 e cokiksen joka maksoi 2 e. Takaisin annettiin 38...jonka huomasin ja huomautin. Pahoittelut, joo sanoi tää myyjä.

Paikka siis mikä on auki 24 H...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu