Oikea kamera jossa on se muoto ja käsi nahkahihnan alla, käsi ergonomisesti kameran päällä ja sormet zoomilla napeilla on hyvä.
Se kuvanvakain ja zoomi, käsiteltävyys on ylivoimainen. HD 1080 laadukas on tarkka ja riittävä 2010 valmistettu kamera on viikottain käytössä.
n 1000 eur listahintainen panasonic jonka ostin saksasta kameraliikkeestä ebay kaupasta 250€ koska kamerassa oli kosmeettisiä naarmuja kulmassa. Sitten toiminta-aika, koska akun voi vaihtaa nopeasti täyteen.
Tällä kuvataan viikottain kalliita tuotteita joita menee maailmalle myyntiin, vakaa kuva, zoomi kaukaa yksityiskohtiin, hyvä mikki.
+ kotikäyttö.
Oikea videokamera "camcorder" on huippu 2010 - käytössä lue miksi voittaa go prot ja puhelimet
Anonyymi-ap
1
278
Vastaukset
- Anonyymi
Surkea vakaaja ja kuvakulma suppea.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta663402Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh463222Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1272850- 462579
- 311973
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271860- 481646
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä871525- 391340
Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k391321