Mansi: Belgiassa on pulaa Ukrainasta tulevista pakolaisista

Anonyymi-ap

Belgialaisen pakolaisten asunnonhakutoimiston työntekijä Benoit Mansi väittää, että maasta on loppumassa Ukrainasta erikoisoperaation alkamisen jälkeen saapuneiden asunnot.
Pakolaisille asuinpaikkaa etsivä Fedasil-toimiston työntekijä Benoît Mansi kertoi 4. marraskuuta, että Belgiassa oli pulaa turvapaikanhakijoille asunnoista, koska Ukrainasta tuli maahanmuuttajavirrat pakolaisten alun jälkeen. Venäjän erikoissotilaallinen operaatio.

Samalla Benoit Mansi myöntää, että viime aikoina Ukrainasta Belgiaan tulevat pakolaisvirrat ovat vähentyneet merkittävästi NWO:n alun jälkeen.

0

299

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Muistatko kaivattusi

        Syntymäpäivän? Päivämäärä riittää. 🌹
        Ikävä
        126
        1710
      2. 105
        1195
      3. Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!

        https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro
        Maailman menoa
        138
        1071
      4. Mulla on ikävä

        sua nainen ja niitä katseita ❤️ Lupaatko, että katseemme kohtaa taas?
        Ikävä
        49
        979
      5. Miten pääsee ujon naisen pään sisään?

        Siis tosi tosi tosi ujon...
        Ikävä
        128
        877
      6. Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?

        Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni
        Ilmajoki
        51
        870
      7. Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan

        Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v
        Maailman menoa
        240
        838
      8. Helsingin Mäntymäki muuttui Kultajuhlan jälkeen kaatopaikaksi.

        Mitä se kertoo jääkiokosta ja lätkäfaneista? Saikkua huomenna huusi fani yöllä?
        Maailman menoa
        70
        745
      9. Pridekulkue kiellettävä?

        Näin täällä suoraan vaaditaan. Perusteina mitä mielikuvituksellisimmat tarinat. No, miksi ihmeessä kukaan ei ole samalla
        Luterilaisuus
        178
        719
      10. Mä oon tyytyväinen, että ei ole enää tunteita.

        Samalla tajusin, että sun kohdalla tykkäsin enemmän niistä tunteista kuin sinusta persoonana. Halusin väkisin nähdä sinu
        Ikävä
        55
        709
      Aihe