MIIKKALLA meni nyt ÖVERIKSI

Anonyymi-ap

Nyt MIIKKA RUPESI pelaamaan liian näkyvästi. YLITSEVUOTAVASTI KEHUU NOITA TOISEN PUOLEN JOKAISTA ASUKASTA ,ettei saisi ensiviikolla häätöääniä. IHAN TYMPII KUUNNELLA ja kun asiateivät edes nin ole. Jos MIIKKA olisi nyt äänestyksessä,antaisin muille pisteitä niin ettäMiikka putoaa. Ei kehtaa kuunnella MIIKKAA kun jatkuvasti kehuu kaikkia ja BB täja talossaoloa ja kun itsestäänkin tuntuu tulleen maailman paras ihminen, oppinut talossa kaiken hyvän. MINKÄ ?

5

125

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Jospa se on tarttuva tauti ,Nappe ,Tuula Ja nyt Miikka kehuu tympii tuo tuommonen ällötys,eikös tämä olekkaan kilpailu?

      • Anonyymi

        Se voi kääntyä vielä itseään vastaa ,niinkuin kävi Tuulalle ja Nabazilla.Tässä voi sanoa ,että kyllä kansa muistaa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Se voi kääntyä vielä itseään vastaa ,niinkuin kävi Tuulalle ja Nabazilla.Tässä voi sanoa ,että kyllä kansa muistaa.

        Onneksi se Napalmi ymmärsi lähtee pois. Nyt kertoo ettei hävinnyt kun lähti vapaaehtoisesti. Niin lähti kun älys että häviää kuitenkin. Ällö lapsellinen ukko.


    • Anonyymi

      Vaihan kanavaa ku se jätkä tulee honottamaan ääiväkirja huoneseen...kylmän väreet tulee.

    • Anonyymi

      Vapaa matkustaja Miikka.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia

      Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell
      Maailman menoa
      207
      4586
    2. Sinä eräs, pyydän......

      AUTA mua ole kiltti. Ei mun takia vaan.... Miten saan sut kiinni?
      Ikävä
      186
      2571
    3. Nimikirjaimet

      Kuka kaipaa ketä 🥰
      Ikävä
      67
      1512
    4. Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?

      Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?
      Ikävä
      96
      1210
    5. VOI TÄTÄ ILON

      JA ONNEN PÄIVÄÄ 😂
      Tuusniemi
      125
      1119
    6. Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi

      jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?
      Ikävä
      104
      1116
    7. Mies, ajattelemmekohan toisiamme juuri nyt?

      Olet mielessäni, vanhempi mies
      Ikävä
      71
      1071
    8. Kohta katson sun kuvaasi

      ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa
      Ikävä
      9
      1042
    9. Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan

      Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a
      Maailman menoa
      131
      1017
    10. Bim bom ovikello soi!!

      Mitä tekisit jos kaivattusi ilmestyisi ovesi taakse?
      Ikävä
      109
      989
    Aihe