Mäntän alueella huumeita?

Median mukaan,onneksi Keuruulla eikä Multialla ole?muuta kuin keskikaljaa,sekä tytöille sidukkaa?
6887
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Niinhän se on. Meillä ei oo enää mitään. Ei edes huumeita. Voi, voi.

Äänestä
  • Kyllä kahvikin kouluttaa?

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Kyllä kahvikin kouluttaa?

    koukuttaa eli addiktoi eli aiheuttaa riippuvuutta

    Äänestä

Voi voi kun tietäsitte totuuden...

Äänestä

Jos Mäntässä pössytellään, niin miksi ei Keuruulla, Multialla ja Petäjävedellä?

Äänestä

Pilu 5e

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Median mukaan,onneksi Keuruulla eikä Multialla ole?muuta kuin keskikaljaa,sekä tytöille sidukkaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu