Tutkimukseni mukaan Puolankalaisilla miehillä kun kepukiima nousee niin potenssi laskee. Sitäkin olen pohtinut usein, että miksi näiden kyseisten kepuleiden vaimot käyvät päntiönään "tyttöjen bileissä" ja lienekköhän elämysmatkoilla normaalia kun miehellä on kepunjäsenkirja.
Miksi näin ? sanoppa sinä.
10
878
Vastaukset
- Anonyymi
Lopettasit jo....
- Anonyymi
Pitäisikö kepukoiden myös hipelöidä ja "tuunata" vaimojaan edes pikkujoulunaikaan, ainakin navetta koltut kääntää toisin perin ?
- Anonyymi
Kepunivakoski käy nykyään "tyttöjen bileissä". Kuhmon Kepun perässä juokseminen tuotti transumoodin.
- Anonyymi
Sinulla itellä hameenhelmat lepattaa...
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sinulla itellä hameenhelmat lepattaa...
Keput olivat kiimassa transulain perään. Mitä siinä on väärää? Keput saa olla transuja. Eikö niin?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Keput olivat kiimassa transulain perään. Mitä siinä on väärää? Keput saa olla transuja. Eikö niin?
On maailmassa pahempiakin asioita mitä ransut.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
On maailmassa pahempiakin asioita mitä ransut.
Ehdottomasti. Nyt kuitenkin puhutaan syrjäkylästä nimeltään Puolanka. Ei maailmasta ( all over the world)
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ehdottomasti. Nyt kuitenkin puhutaan syrjäkylästä nimeltään Puolanka. Ei maailmasta ( all over the world)
Puolangalla ei ole ransuja haitalle asti, minua ei ole häiriinny yksikään ransu.
- Anonyymi
Noinko kiima sulla häviää. En ihmettele.
- Anonyymi
Aikanaan puolangalla on ollut yksi ransu. Nimittäin mustalais ransu. Ollut kuulemma mukava ja ystävällinen.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24045251Polttomoottoriauto tulessa parkkihallissa Tampereella
Pystyy näkemättä jo sanomaan, koska sähköautoissa ei ole palavia nesteitä lainkaan. Ihme ettei polttomoottoriautoja ole12325996SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat
Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude32515677Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3011203Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy17110805Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat
Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h1229707Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369691Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858488Johtuuko vasemmistolaisten inho kristinuskoa kohtaan heidän islamin uskostaan?
Tätä jäin pohdiskelemaan.2426824Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236491