Vuoden mittainen päiväkauppaan perehdyttävä verkkokurssi, kertamaksu ja 14 vrk rahat-takaisin käytäntö. Saatavilla myös Suomeksi.
https://tradersclubtheone.myshopify.com/products/basics-of-trading-day-trading-course
A-Z Päiväkauppakurssi
7
880
Vastaukset
- Anonyymi
Unohda nyt nuo päiväkauppakurssit. Timon Listalta saat useammasta osakkeesta useamman kymmenen prosentin tuottopotentiaalin:
piksu.net/timon-lista/En kajoa kymppirossan osakkeisiin niin kaualti kun 40%/pv on indekseistä otettavissa. Jos haluat vakautta, sijoita osakkeisiin ja jos haluat tuottoa, 15x leverage indeksit, kurssilla lisää aiheesta. Turhaa pelata nollapeliä, jos kerran on taitoa tehdä jatkuvaa tuottoa, kertoimella sama jatkuva moninkertaisena.
- Anonyymi
Päiväkaupalla se ammattitreidaaja Jukka Lepikkö haki yrityksensä konkurssiin.
- Anonyymi
Hävisi vielä muiden rahoja. Todellinen hupi-ukko tää Jukka poika.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hävisi vielä muiden rahoja. Todellinen hupi-ukko tää Jukka poika.
Ja taas kun aika kultaa muistot on Guru Jukka antamassa näkemyksiä lehtien palstoilla.
Jos kaveri on täysi pelle, niin samaa voi sanoa alan lehdistöstä.
Kyselisivät Jukalta ennemminkin onko hän hävinnyt lisää muiden varoja nousumarkkinassa. - Anonyymi
Mikä teki Jukasta ammattitreidaajan. Oli muutama vuosi sitten vielä myyntiedustajana😂😂
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mikä teki Jukasta ammattitreidaajan. Oli muutama vuosi sitten vielä myyntiedustajana😂😂
Tyhmät toimittajat eri talouslehdissä.
Eihän kukaan muu lauo tuollaisia ennustuksia lonkalta asiasta mitään tietämättä.
Kysymys kuuluu missä Jukan massit??
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site786015Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers794860Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto524422SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun574172SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt953781Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost63512Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi882543SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502503Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352399Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat452129
