Nämä tyhmät ovat pyörittäneet BB tä kun ohjaaja ja tuottaja EIVÄT OLE KYENNEET TEKEMÄÄN MITÄÄN ASIOITTEN HYVÄKSI. YRITTÄNEET HUONOLLA MENESTYKSELLÄ KOPIOIDA EDELLISTEN VUOSIEN TEHTÄVIÄ.
EIPÄ SILLÄ, EI NÄMÄ ASUKKAATKAAN HÄÄVEJÄ OLE . ONKO se sitten fifti sixti.
TYHMIÄ ASUKKAITA,
9
108
Vastaukset
- Anonyymi
Sepä on juurikin niin ,asukkaat mitäänsanomattomia ei varmaan noista mitään kummempaa saa irti. Sielläpä ratsastavat keppihevosilla kuin päiväkoti lapset konsaan.siis tseesus miten tyhmää ja alkeellista touhua.
- Anonyymi
Sitä tehdään mitä tehtäväksi annettu on.
- Anonyymi
Typerin ja lapsellisin kausi. Valjut asukkaat. Ei näkyviä ja mieleenjääviä persoonia.
- Anonyymi
Nuo tehtävät ovat kyllä ylilapsellisia, huomaa että asukkaat ovat pettyneet tehtäviin.
Mutta kun leikkiin lähtee se on vain kestettävä.
- Anonyymi
Tätä kautta on tullut seurattua vähiten. Vaisua ja typerää. Akat vain juoruaa ja kyttää pahantahtoisesti kaikkea mikä liikkuu. Juuri tuota juoruamista olen aina vihannut. Se ei ole pelaamista.
- Anonyymi
No en nyt sanoisi reiluksi pelaamiseksi tän viikon skabojakaan. Reeo peesas vastapuolen voittoon. Hyvää esimerkkiä antaa nuoremmalla väelle miten kusta omaa pesään.
Pitäisi reilusti pelata noissa kisoissa ja oma joukkue pitäisi olla ykkösprioriteettina. Juonittelu on sallittua mut rajansa kyl juonittelulla tuo menee ainakin tän moraalin kohdalla jo yli jää vaan paskanmaku suuhun kyseisistä ihmisistä.
Yhtälailla Reeo ja Mikka kyttää toisia. Molemmat yrittää parhaansa manipuloida naisia siellä. Ääntä nostetaan jos vastaukset ei miellytä. Olisi mielenkiintosta nähdä jos häädössä olisi myös Miikka ja Reeo. Se nyt tiedetäänkin et siellä ainakin on Laura ja Milena ja luultavasti Salla mut toivottavasti siellä istuu neljä. - Anonyymi
Samaa tekee jäljellä olevat äijän käppänätkin ai niin mutta nehän vain pelaavat 🤣
- Anonyymi
No jos tehtävien koordinoija ja suunnittelija on 7 vuotiaan tasolla, eipä sitä enempää voi odottaa.
- Anonyymi
Makoillaan kun on tylsää. Keksikää tekemistä ja ajanvietettä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24045291Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3011223Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy17910827Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369691Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858508Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236501Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03190Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys282202- 321525
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261490