Nyt Milena ulos!

Anonyymi-ap

Loppuu tuo katkera nillitys ja takinkääntö ja kieroilu.
Kamalaa katsottavaa muutenkin.

6

124

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Milena ehditään saada ulos seuraavalla viikolla. Nyt mahdollisuus saada Miikka pihalle. Voi että sitä Reeon ilmettä silloin!

      • Anonyymi

        Mikena ulos!


      • Anonyymi

        Samaa mieltä kyllä et Milenan sieltä saa ulos myöhemminkin. Nyt olisi makee paikka heivata Miikka helvettiin tuolta. Eilen alkoi heti Miian ja Heidin kans kauhee natina kun siirtyivät alhaisiin. Miikan ilme oli kuin itkuun purskahtaisi kun Reeota katsoi kun tuo uutinen siirtymisestä tuli.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Samaa mieltä kyllä et Milenan sieltä saa ulos myöhemminkin. Nyt olisi makee paikka heivata Miikka helvettiin tuolta. Eilen alkoi heti Miian ja Heidin kans kauhee natina kun siirtyivät alhaisiin. Miikan ilme oli kuin itkuun purskahtaisi kun Reeota katsoi kun tuo uutinen siirtymisestä tuli.

        Miikka on ollut tähän saakka Reeon siivellä peesaava vapaamatkustaja.. Käyttäytynyt Ylimielisesti ja itseään kehuskellen koko ajan. Hyvä et joutui nyt häätöön tosi paikan eteen ja pudotettiin maan pinnalle. Mä ainaki aion äänestää Lauraa ehkä muutamalla kympillä.


    • Anonyymi

      Karma iskee. Heitti Kirsin ulos aikanaan. Nyt lähtee itse ylimielisyys Milena kotiin.

      • Anonyymi

        Se olisi kyllä aika shokki kun Miikka lähtisi,, siinä olisi Reijolla miettimistä, tuo ylimielisyyskin vähän karisisi.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi sä valitsit

      Juuri minut sieltä?
      Ikävä
      75
      3537
    2. Kerro nyt rehellisesti fiilikset?

      Rehellinem fiilis
      Suhteet
      62
      2674
    3. Heilutetaanko peittoa hieman

      Heilutetaan peittoa vähän ;3
      Ikävä
      81
      2557
    4. Hei........

      Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.
      Ikävä
      58
      2388
    5. Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?

      Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1
      Sinkut
      91
      2317
    6. Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis

      Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu
      Maailman menoa
      231
      1924
    7. Kaipaan sua, Ope

      Mietin, että ajatteletko sinä minua?..
      Ikävä
      42
      1873
    8. Tilanteesi nyt?

      Kysymys otsikossa
      Suhteet
      44
      1749
    9. Mä en jaksa suojella sua enää

      Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t
      Ikävä
      15
      1441
    10. EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!

      "Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p
      Maailman menoa
      149
      1398
    Aihe