NYT PIERESTIINA ULOS!

Anonyymi-ap

Nyt vastenmielinen ja typerä haisu-mia ulos. Kuinka muut asukkaat jaksavat tuota jatkuvaa älämölöä ja haisemista, puhumattakaan typeryydestä. On ehkä BB historian typerin asukki koskaan?

Ei taaskaan tajunnut mitään nimeämistä. Ei ymmärtänyt äänestää Reijoa, vaan kääntyi kavereitaan ja liittolaisiaan vastaan, ei kierouttaan vaan silkkaa tyhmyyttään.

11

139

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ehei vedä vertaa Vittumiinalle mutta kieltämättä moukkamainen tapa. Hyi!

    • Anonyymi

      Ei toista alapään huutajaa peräkkäin voittoon. Tuo on niin moukkamaista huutamista kuin olla ja saattaa.

    • Anonyymi

      Minun puolestani pieruämmä saisi poistua seuraavana. Tai tuo omituinen Laura.

      Tuossa porukassa alan jo pitää eniten Sallasta. Lienee ainoa, jokseenkin tervemielinen koko joukossa?

      • Anonyymi

        Miehet ovat tänä vuonna parhaita. Hattua nostan. Olispa enempi tuollaisia miehiä maailmassa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Miehet ovat tänä vuonna parhaita. Hattua nostan. Olispa enempi tuollaisia miehiä maailmassa.

        Onneksi ei kaikki miehet ole tuommosia ,omani ei ainakaan naista pitää hemmotella ,eikä käyttää hyväksi.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Onneksi ei kaikki miehet ole tuommosia ,omani ei ainakaan naista pitää hemmotella ,eikä käyttää hyväksi.

        Hyväksikäyttöä ei ole ollut.


    • Anonyymi

      Nyt kaikki äänestämään MIIA ETTÄ SAAHAN ROOMA HAJALLE....

      • Anonyymi

        Ehottomasti Miialle ääniä.


    • Anonyymi

      Mia pitää itseään kuuluisana julkkiksena ja ihmetteli kun muut eivät olleet ikinä kuulleetkaan sen radiokavereista sanaakaan. En ole kuulut minäkään vaikka aina radio auki.

    • Anonyymi

      Huutaa ja kiroilee kuin mielipuoli ,ei lainkaan viihdyttävä päinvastoin väsyttävä tyyppi.

      • Anonyymi

        Viime vuonnakin voitettiin vittua huutamalla joten Pillumillu tänään kotiinpäin.


    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nasima löi Jussille luun kurkkuun

      Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse
      Maailman menoa
      396
      8042
    2. Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"

      jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r
      Maailman menoa
      114
      5608
    3. Pitkän linjan yritysjohtaja: Suomen tapahtumat eivät ole Aasian kärkiuutinen

      Viimeaikaista kohua on käytetty sisäpoliittisena lyömäaseena, Thomas Zilliacus sanoo. – Koska asiaa kuitenkin kommentoi
      Maailman menoa
      115
      4664
    4. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      190
      4487
    5. Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa

      SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli
      Perussuomalaiset
      33
      4468
    6. Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta

      Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s
      Maailman menoa
      52
      3967
    7. Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun

      ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta
      Maailman menoa
      160
      3863
    8. Demarit ovat oikeasti törppöjä eli heikkoälyisiä

      ja todistavat sitä päivittäin täällä lapsellisilla jutuillaan. Kauheasti on hehkuttaneet kuinka demarien kannatus vaan
      Maailman menoa
      77
      3747
    9. Perussuomalaiset eivät harrasta maalittamista kuten vasemmisto

      Huomaa tässä keinotekoisessa "rasismi"-kohussakin kuinka vasemmistolaiset maalittavat Perussuomalaisia. Me emme vastaava
      Maailman menoa
      41
      3674
    10. SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat

      Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha
      Maailman menoa
      85
      3481
    Aihe