Mitä mieltä olette hammashoidon palveluista Jämsässä.
Jämsän hammashoitopalvelut
25
1488
Vastaukset
- Anonyymi
Ihan jees. Isotalo ja koponen parhaat
- Anonyymi
Ei kukaan.mulla on tekohampaat ,hyvin pelittää.kela maksoi ne.louskuttakaa vain vaaleata leipää.
- Anonyymi
Jos kyse on tuosta Vihreästä talosta, niin siellä on ulkomailta tullut nainen, ja nimeä en muista. Minulla oli ainakin hyviä kokemuksia hänestä , kävin keväällä.
- Anonyymi
Joku Skrivele, tai sinne päin. Oli oikein ystävällinen.
- Anonyymi
Samoin,se oli todella hyvä.
- Anonyymi
Veistäkää katajasta leipäkirveet tulee halvemmaksi
- Anonyymi
Minä olen käynyt muutaman kerran Sannilla. Vasta kandi, mutta onpas osaava ja mukava lääkärinalku. Vielä on muutama käynti ja kiva mennä, ei jännitä yhtään.
- Anonyymi
Jännää on se tosi Jännää pikku kallesta
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jännää on se tosi Jännää pikku kallesta
Minä kun en vaan ole mikään pikku kalle. Olen 70 v ja jonkin tason hammaslääkärikammoinen. Sanni on osannut hoitaa käynnit niin, että sinne on ihan mukava mennä. Ei kämmenet etukäteen hikoa, niinkuin joskus aikaisempina vuosina.
- Anonyymi
Meillä on hyvä ja osaava hammashoitola.
- Anonyymi
Päihdeongelmaan pitää rahat satsata.ei ihminen hampaita tarvitse jos ei syö näkkäriä.
- Anonyymi
Hampaat on varmastikin parhaiten järjestettyjä asioita tässä sotekeitossa, joka Jämsässä on hellalla.
- Anonyymi
Toimii hyvin jos olet muualta kuin suomesta.
- Anonyymi
lamppukaupan vieressä oleva thai hieronnassa on hyvä suuhoito
- Anonyymi
no sehän nyt on sanomattakin selvä.
- Anonyymi
Ainakin yksi miespuolinen olemuksen perusteella voisi tykätä miehistä.
- Anonyymi
Tämä on totta. Puhetyyli, olemus ja käsien eleet. Miehistä tykkäävä mies.
- Anonyymi
Hyvää palvelua, särky/kipu ajat saanut tarvittaessa, suuhygienistin aikaa saanut hieman odotella.
- Anonyymi
Suuhygienistille joutui tosiaan odottamaan aikaa, mutta kun vastaanottoaika vihdoin oli, oli palvelu ja kohtelu ensiluokkaisen hyvää. Jäi hyvä mieli.
- Anonyymi
Ja sait tekarit 😁
- Anonyymi
ISOMPI PARKKIPAIKKA!!
- Anonyymi
Siis jämpsän porttiin
- Anonyymi
Olisiko ollut mies Hallista, tosi mukava, ja ammattitaitoinen. Baltian lekurin paikat ei tahdo pysyä. Muistaako Volasta koskelta. Se pariskunta piti huolen jottaei jonoja syntynyt. Kun ei uskaltanut kukaan mennä.
- Anonyymi
Volanen oli legenda, kouluhammaslääkärinä. Vieläkin nousee kylmä hiki !
- Anonyymi
Kolmannella kerralla yhden reiän paikkaus onnistui. Harmi, että se viime kesän nuori mies lähtee varmuudella yksityisen puolelle, oli niin mukava että ammattitaitoinen. Varmaan ihmetteli, kun joutui korjaamaan hammasta, jota jo kaksi lääkäriä oli sörkkinyt.... olisin päässyt halvemmalla käymällä ihan vain yksityisellä ekan kerran. Halliin en lähde.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron
Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal1224740Veli Sofia teki urosmehiläisen työn
Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa43354Mitäs nyt sijoittajat?
Pörssit laskevat maailmalla Iranin sodan takia ja muutenkin ovat olleet Trumpin vallan alla epävarmat. Ainoa, mikä on no1263170Hjallis Harkimon, 72, Jasmine-rakas, 37, paljastaa suhteen alusta: "Vähän..."
Liikemies, kansanedustaja Hjallis Harkimo ja tuottaja-juontaja Jasmine Pajari ovat pariskunta. He asuvat yhdessä Sipooss252593Unisex-vessat
Ahdistaa. Miksi kaikki pitää tasapäistää tasa-arvon nimissä? Tasa-arvo on sitä, että kunnioitetaan sukupuolien erilaisu602290Jutta Larm, 52, haluaa kumota tämän piintyneen ikämyytin
Oletko samaa mieltä? Jutta Larm on 52-vuotias ja tehnyt pitkän uran yrittäjänä. Hän haluaa kumota tämän piintyneen ikämy181759Henri Alen tilittää yllättäen Vappu Pimiän uudesta MasterChef -pestistä: "Vaikka hän ei..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Hän liittyi uudella MasterChef Suomi -kaudella arvovaltaiseen tuomaristoo91364Minkä kouluarvosanan 4-10 annat Beck-leffoille?
Vähiin käy ennen kuin loppuu... Beck-elokuvia on tullut tv:stä jopa 2-3 viikossa. Nyt leffojen esitystiheys on muuttunut91233Vastuun ottaminen omasta hyvinvoinnista
Olen huomannut tuttavapiirissäni ihmisiä, joilla on mt-diagnooseja. Sen sijaan, että millekään asialle yritettäisiin teh1171225Jäit kiinni siitä
että katselet minua. Käänsin pääni, minäkin etsin sinua, ja meidän katseemme kohtasivat. Eikä se haittaa - molemmat ky41008