Mitä mieltä olette hammashoidon palveluista Jämsässä.
Jämsän hammashoitopalvelut
25
1460
Vastaukset
- Anonyymi
Ihan jees. Isotalo ja koponen parhaat
- Anonyymi
Ei kukaan.mulla on tekohampaat ,hyvin pelittää.kela maksoi ne.louskuttakaa vain vaaleata leipää.
- Anonyymi
Jos kyse on tuosta Vihreästä talosta, niin siellä on ulkomailta tullut nainen, ja nimeä en muista. Minulla oli ainakin hyviä kokemuksia hänestä , kävin keväällä.
- Anonyymi
Joku Skrivele, tai sinne päin. Oli oikein ystävällinen.
- Anonyymi
Samoin,se oli todella hyvä.
- Anonyymi
Veistäkää katajasta leipäkirveet tulee halvemmaksi
- Anonyymi
Minä olen käynyt muutaman kerran Sannilla. Vasta kandi, mutta onpas osaava ja mukava lääkärinalku. Vielä on muutama käynti ja kiva mennä, ei jännitä yhtään.
- Anonyymi
Jännää on se tosi Jännää pikku kallesta
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jännää on se tosi Jännää pikku kallesta
Minä kun en vaan ole mikään pikku kalle. Olen 70 v ja jonkin tason hammaslääkärikammoinen. Sanni on osannut hoitaa käynnit niin, että sinne on ihan mukava mennä. Ei kämmenet etukäteen hikoa, niinkuin joskus aikaisempina vuosina.
- Anonyymi
Meillä on hyvä ja osaava hammashoitola.
- Anonyymi
Päihdeongelmaan pitää rahat satsata.ei ihminen hampaita tarvitse jos ei syö näkkäriä.
- Anonyymi
Hampaat on varmastikin parhaiten järjestettyjä asioita tässä sotekeitossa, joka Jämsässä on hellalla.
- Anonyymi
Toimii hyvin jos olet muualta kuin suomesta.
- Anonyymi
lamppukaupan vieressä oleva thai hieronnassa on hyvä suuhoito
- Anonyymi
no sehän nyt on sanomattakin selvä.
- Anonyymi
Ainakin yksi miespuolinen olemuksen perusteella voisi tykätä miehistä.
- Anonyymi
Tämä on totta. Puhetyyli, olemus ja käsien eleet. Miehistä tykkäävä mies.
- Anonyymi
Hyvää palvelua, särky/kipu ajat saanut tarvittaessa, suuhygienistin aikaa saanut hieman odotella.
- Anonyymi
Suuhygienistille joutui tosiaan odottamaan aikaa, mutta kun vastaanottoaika vihdoin oli, oli palvelu ja kohtelu ensiluokkaisen hyvää. Jäi hyvä mieli.
- Anonyymi
Ja sait tekarit 😁
- Anonyymi
ISOMPI PARKKIPAIKKA!!
- Anonyymi
Siis jämpsän porttiin
- Anonyymi
Olisiko ollut mies Hallista, tosi mukava, ja ammattitaitoinen. Baltian lekurin paikat ei tahdo pysyä. Muistaako Volasta koskelta. Se pariskunta piti huolen jottaei jonoja syntynyt. Kun ei uskaltanut kukaan mennä.
- Anonyymi
Volanen oli legenda, kouluhammaslääkärinä. Vieläkin nousee kylmä hiki !
- Anonyymi
Kolmannella kerralla yhden reiän paikkaus onnistui. Harmi, että se viime kesän nuori mies lähtee varmuudella yksityisen puolelle, oli niin mukava että ammattitaitoinen. Varmaan ihmetteli, kun joutui korjaamaan hammasta, jota jo kaksi lääkäriä oli sörkkinyt.... olisin päässyt halvemmalla käymällä ihan vain yksityisellä ekan kerran. Halliin en lähde.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eduskunnan setämiehet eivät häiritse
Porvariston sedät kertoivat kuorossa, että eivät tiedä häirinnästä mitään.1485309Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?
Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni1753245Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä
https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on123121Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto
Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,882582IL: "Kyykyttämistä, alistamista, painostamista, huutamista ja tiuskimista SDP:n
eduskuntaryhmässä." Häirintäkohu puolueen ympärillä paisuu. Iltalehden haastattelemien SDP-lähteiden mukaan eduskunta-162150Nainen, kaiken aikaa olin yläpuolella
Ja olen edelleen kaiken yläpuolella. Ja niin on aina oleva. :/1841776- 461709
Persut yrittävät epätoivon vimmalla
kiertää häirintä asian https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/5389f072-60d9-4ef8-aa7b-c11f0eda66cf jonka muut puolueet a451633- 731595
Linta ja Pete vievät UMK:n tänä vuonna
Aika nopeasti näki kuulematta tarjonnasta ketkä homman hoitaa. Mutta etukäteen jo kiitos muille osallistujille. https:461585