Onko teillä kaikilla jo tietty nainen mielessä🤔
Onko kaikilla täällä jo joku mielessä?
Anonyymi-ap
21263
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Ei oo ketään.
Joskus on montakin.
Äiteelle voisin tänään soittaa, että onko flunssasta jo parantumaan päien. Ja kaksi naisenalkua on päivittäin yhtenään mielessä, omat lapset, näin äitinä aina miettii heidän hyvinvointiaan. Sitten on yksi karvainenkin tyttö mielessä, söpö onkin. Voi että miten suloinen. Hamsu. :)
Romanttisesti ei ole ketään naista mielessä, enää. Tuntui ettei pääse yli eikä ympäri taannoin vielä, mutta näköjään pääs. Eiköhän hällä sydämiä piisaa mihin pesänsä voi valita tehdä.
Jasu
Jasu
Ei ole ketään mielessä, vapaa nainen.
Ei ole ketään mielessä, eikä sydämessä.
Enpä ole tavannut ketään potentiaalista viime aikoina, joten mistäpä ketään mielessäkään olisi. Pitäisi jalkautua enemmän.
Ei ole, valitettavasti.
Työtoveri 🤭
Monia naisia mielessä. Jatkuvasti.
Ei mene tasan, kun joillain on monta vaihtoehtoa ja toisilla ei yhtäkään!
Ehkä jotkut liikkuu sellaisissa porukoissa, missä tapaa paljon potentiaalisia naisia, on mennen tullen treffejä jne.
Voisin kiinnostua entisistä ihastuksista, voisin kiinnostua uudesta tuttavuudesta. Eli ei taida ketään tiettyä olla mielessä.
Mulla ei ole mitään kesken entisten kanssa. Uutta odotellaan.
Minulla on kesken kaikkien edellisten kanssa ja aion ottaa vielä uudenkin, voihkis.
Mitä voihkimista siinä on, teidän välinen asia.
Voi siitä meidänkin välinen asia tulla, oih ja voih.
Sama tilanne. Entiset on entisiä.
Sama täällä, eksät ja entiset ihastukset. Mua ei vanha suola janota, käyn jutut kunnolla läpi. Jollei sovita yhteen, mitä sitä väkisin yrittäisi uudestaan. Tuttavapiirissä on kyllä eron jälkeen yhteen palanneita. Luonnekysymys ehkä.
Mä en myöskään voisi kuvitella enää suhdetta eksien kanssa. Välit on ok ja ihan neutraalit. En tunne mitään tarvetta uudelleen lämmittämiseen. Mennyttä mikä mennyttä.
Voi riippua kanssa eron syystä. Onko joku sovittu syy esimerkiksi. Toki ei näy kuin perävalot, jos toinen on mokannut pahasti,
Ei ole enkä hengaile palstalla että täältä hänet löytäisin. Sokkotreffit ovat kamalia yllätyksiä.:p