Elikkä mulka on tommonen 140cc kiinan crossi. Siinä on semmonen vika että kun on kylmä kone ja yrität käynnistää, niin se lähtee käyntiin mutta ei pysty antaa ollenkaa kaasua tai sammuu. Ja röpötteelee aluksi kylmällä koneella mutta sittenkun kone lämpenee niin toimii moitteetomasti. Niin kertokaahan mulle mikä voisi olla?
Vastaukset 8
- Anonyymi
siinä on väärä seos.
- Anonyymi
Ei hän 4 tahdissa ole seoksija
- Anonyymi
ilma/polttoaine seoksella se 4 tahtikin käy.
- Anonyymi
Onko muuta vinkkejä?
- Anonyymi
mitä muita vinkkejä viellä kaipaat? seos on pielessä,säädä seos kohdilleen niin rupee toimimaan.
- Anonyymi
Kiitos vinkeistä
- Anonyymi
Käytä ryyppyä hiukan pidempään, kunnes toimii normaalisti. Laihalla seoksella se kylmänä on jos lämpöisenä toimii normisti.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791339
- 851236
- 96977
- 48823
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40723Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83609Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30538Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111520Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44488Tunnetta ja sinua on vaikea kuvailla
Paremmin se varmaan aukeaa muulla tavalla. Olen merellä, jossa kovin usein puhkeaa rajuilma ja huomaan taistelevani hu33475