sunholidays oy turvallista lomaoskekauppaa

Anonyymi-ap

Tällainen yritys otti yhteyttä ja tarjosi omistamaani lomaosakkeeseen vaihto kauppaa? Onko tietoa tästä sunholidays oy? Googlettamalla löytyi nettisivut. Kommentteja.

16

4580

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Onko tämä Mikkolan firma?

      • Anonyymi

        Kyllä on


    • Anonyymi

      Myyvät lisää vanhuksille , pelkkää kusetusta. Kiertäkää kaukaa.

    • Anonyymi

      Täyttä huijausta

    • Anonyymi

      Huijari firma

    • Anonyymi

      Taas huijataan vanhuksia ja muitakin

    • Anonyymi

      Kuka näiden huijareiden tarinoihin on mennyt, täyttä huijausta koko touhu, älkää menkö tämän halpaan

    • Anonyymi

      Täysiä kusettajia

    • Anonyymi

      Huijaus

    • Anonyymi

      Me teimme kaupat yli vuosi sitten, ainakin suomen lomat onnistuneet ihan ok. varattu neljä viikkoa sieltä jäsensivuilta suoraan. hinnat alle 200€ ollu jokainen viikko.

    • Anonyymi

      Älkää hyvät ihmiset sotkeentuko mihinkään, missä vihjataankin "lomaosake"! Nämä pitäisi ehdottomasti kieltää!

    • Anonyymi

      Ei todella kannata olla missään tekemisissä. Eivät osta , vaan yrittävät myydä lisää. Todella tökeröä toimintaa.

      • Itse ainakin ostin heiltä vajaa vuosi sitten (hyvin edullisesti) HC Villas osakkeen ja pienintäkään huijausta kaupassa ei ollut.


    • Anonyymi

      Ei kovinkaan vakuuttavaa toimintaa, en suosittele!

    • Anonyymi

      Huijareita. Ostavat ja myyvät jos myyt niin maksavat 100 € ja sanovat ettei muita kuluja tule enää mutta tuleepas ja monta vuotta maksat. Ei ota mitään vastuuta olisi pitänyt tajuta ottaa kaikki kirjallisena mutta eipä voi näihin velhejsiin luottaa sanallisesti. Kätes laittaa paskaan kirjaimellisesti ainakin myydessäsi. Ostaessasi varmaan ainakin yrittävät.

    • Anonyymi

      Mulle tuli viesti jostain VIP clubista että 5000€ on hyvitetty tilille,käytä bonuksena tai löydä tapoja voittaa viellä enemmän. No nyt mulla ei ole mitään tietoa että, mihin tilille ei ainakaan omaan ja mistä yleensäkin tämä 5000€ ,onko huijaus vai mikä tää juttu on ???

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      53
      3856
    2. KALAJOEN UIMAVALVONTA

      https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar
      Kalajoki
      89
      2216
    3. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      45
      1902
    4. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      22
      1743
    5. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      28
      1506
    6. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      21
      1373
    7. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      15
      1132
    8. Metsästysmökki

      Metsästyskortti saapui. Lisäksi metsästysmökki varata!
      Kuhmo
      31
      1108
    9. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      106
      1013
    10. Emme voi elää velaksi, sanoi Riikka

      Valtionvelan odotetaan nousevan 86,3 prosenttiin bruttokansantuotteesta vielä kuluvan vuoden aikana. https://www.iltale
      Perussuomalaiset
      79
      1012
    Aihe