Jos Reeo nyt ulostetaan niin suostun vielä harkitsemaan ensi kauden katsomista. Muuten se on lopullisesti kuutpai paskaBB.
Reeo on niin oksettava tyyppi että en ole sitten Teijan mokomaa nähnyt Mutta kuten silloinkin niin nytkin käy niin että suurin äänestäjäjoukko on nähnyt itsensä idolissaan ja tulos tulee olemaan sen mukainen.
Läpimätä ohjelma läpimädille faneille. hah! onneksi on olemassa muutakin tarjontaa.
Silti sääli että hyvä idea on poljettu lokaan. Aina paha voittaa (muutama poikkeus on).
Reeo ulos niin ensi kaudella on vielä katsojia
2
103
Vastaukset
- Anonyymi
Et näköjään katsonut viime kautta. Talon vsstenmielisin laiskin ja ilkein voitti. Reeo on paras tämän ksuden asukkaista.
- Anonyymi
Tosi on että viime vuonna laiskin ja ilkein kiusaaja voitti.
Mutta Reeo ei ole todellakaan paras asukas tämän vuoden asukkaista. Reeo on pelannut koko ajan ja inissyt heti kuin pikkukakakara kun muutkin ovat alkaneet pelaamaan. Meni arvostus koko jätkään heti ensimmäisillä viikoilla.
Tuotanto pilasi viime kauden, mutta tämän kauden tuotanto tuhosi täydellisesti. Tiesin jo vuoden alussa kun paljastettiin että tänä vuonna pelataan, että kausi tulee menemään vituiksi, ja niinhän se meni. BB on menettänyt tämän sekoilun vuoksi valtavat määrät katsojia tänä vuonna, ja BB:n kehittäjäyhtiö tietää sen että nämä kaudet joissa on pelattu, ovat olleet taloudellisesti kaikkein huonoimpia. Mutta siitä huolimatta eri maiden tuotannot kuvittelevat että he keksisivät muka uuden pyörän.
Parhaimmat taloudelliset tulokset ovat tulleet kausilta jotka ovat olleet sitä perinteistä BB:tä.
Kaikki kaudet olen katsonut, mutta tämä oli ensimmäinen kausi jota en enää pystynyt katsomaan kun neljäs viikko alkoi ja alkoi ne valtakuntahevonpaskat. Mitä helvetin BB:tä se on kun asukkaita ei opi tuntemaan ollenkaan, kun tuotanto kääntää samantien keskustelusta pois toiseen kameraan kun joku alkoi juonittelemaan? Koko 247:sta tuli täysin merkityksetöntä kun päivien sisältö oli vain sitä että kuka äänestetään seuraavaksi häätöön! Sitä samaa paskaa olisi voinut katsoa ilmaiskanavilta.
Tämä on ehdottomasti paskin ja tylsin kausi koskaan ja jos tämä paska jatkuu niin enää ensi vuonna en todellakaan edes osta 247:aa! Onneksi tänä vuonna tajusin hankkia vain parin kuukauden 247:n kun tuotanto ilmoitti jo hyvissä ajoin että tämä kausi pilattaisiin pelaamalla. Ruudun tilauksesta tuli lopulta katsottua vain Ruudun leffoja, kun BB:tä ei vaan enää pystynyt katsomaan.
Eikä sitä illan lähetystäkään pystynyt katsomaan kun se saatanan tyhmä läski lehmä oli asiantuntijavieraana. Hyi saatana!
Toivottavasti BB:tä ei enää ensi vuonna tule ainakaan tämän tuotantoyhtiön toimesta!
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taas syytöntä illlllkkaa rangaistiin
Niin se vain paha saa palkkansa ja rääsyämiselle ja räkimiselle laskettiin hinta. Ottaisi nyt tuo onneton lusikan kauni821339Kadun transhoitoja - Suomalainen dokkari kertoo yhden ihmisen tarinan: "Miks oon ikinä..."
Mielenkiintoinen dokkari tv:ssä. Sametti poistatti rintansa, kohtunsa ja munasarjansa ja eli vuosia miehenä. Pitkään pä651125Vähemmän metsien hakkuita, enemmän sähköautoja
Siinä ilmastopaneelin neuvot tiivistettynä kuinka Suomi saavuttaa ilmastotavoitteensa. https://yle.fi/a/74-20155596 "S2041121Asunnottomuus lisääntyy
Petteri Orpon hallituksen leikkaukset ihmisoikeusjärjestö Amnestyn syynissä. Jokaisella on oikeus omaan kotiin. Jopa työ1751079Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua
Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais121019Sulle on tullut
Viesti mesessä, tietääkseni. Olis ihan kiva saada vastauskin sulta, kaunis nainen😊 Mieheltä103973Minä pyydän,
jos yhtään minua haluat, näytä se jotenkin. Kosketa tai sano jotain joka rikkoo rajoja. Ota vaikka olematon roska hiuksi68886Olen rakastunut sinuun mies edelleen
Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍125840Ihmeelliseltä pikkunaiselta....
Jatkakaa vaikka tässä jos on jotain mitä joku haluaa että mä näen... En jaksa, eikä mua kiinnosta sitä jätti ketjua t123768- 77745