Laiskat naiset

Anonyymi-ap

Miten noin akat voi olla noin vetämättömiä ? Kello on kohta kymmenen. Joka aamu sama tilanne. Miehet touhuaa heti aamusta ilman eri käskyä ja mukisematta.

4

96

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sellaista femakot ajavat. Naisten ei tarvitse tehdä mitään. Mutta miesten täytyy, muutoin olet naisten vihaaja. Oikea sovinisti sika. Mies ei saa vitsailla, koska jokatapauksessa loukkaavat naista. Naiset ovat hyvin hyvin herkkähipiäisiä nykyään. Jopa liki 40 vee olevat naiset itkeä tihertävät jo ihan varuksi, että jos kuitenkin mies häntä loukkasi. Esimerkkinä Salla. Salla loukkaantuu, muttei itsekkään ole varma, että mistä sitä pitikään loukkaantua. Onneksi kaksi poikaani ovat jo aikapäiviä sitten löytäneet rinnalleen normaalit naiset, vaimot. Eivät ole kuin mm Salla. Voi herranenaika ja varjelkoon sitä, joka joutuisi varpaillaan mokoman kanssa elämänsä elämään. Huh. Salla ja Milena, kiertäisin kaaaaauuuukaaaa! Terveisin Mummi 60 v.

      • Anonyymi

        Tämä👍 Erinomainen kommentti miten asia todella on. Feminismi on miehiin katkeroituneiden naisten ase alistaa ja nujertaa miehet. Onneksi silti suurinosa naisista on tasa-arvon eikä feministisen viha aatteen kannattajia, jossa sekä miehet että naiset ovat saman arvoisia.


    • Anonyymi

      Hyvä Mummi. Puhut täyttä asiaa. Joka paikkaan vedetään meetoo jos vaikka ruuhkassa hipaistaan vahingossa toista. Miehiä vastaan on otettu kammottavaa aseet käyttöön. Siksikin toivon että voittaja on tänä vuonna mies. Ihan sama kumpi. Tämän vuoden naiset ovat kyllä kaikki jotenkin miesvihaajia paitsi Heidi. En ihmettele että ovat sinkkuja. Terveisin eräs nainen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi sä valitsit

      Juuri minut sieltä?
      Ikävä
      75
      3567
    2. Kerro nyt rehellisesti fiilikset?

      Rehellinem fiilis
      Suhteet
      62
      2684
    3. Heilutetaanko peittoa hieman

      Heilutetaan peittoa vähän ;3
      Ikävä
      81
      2577
    4. Hei........

      Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.
      Ikävä
      58
      2398
    5. Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?

      Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1
      Sinkut
      91
      2327
    6. Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis

      Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu
      Maailman menoa
      245
      1979
    7. Kaipaan sua, Ope

      Mietin, että ajatteletko sinä minua?..
      Ikävä
      42
      1893
    8. Tilanteesi nyt?

      Kysymys otsikossa
      Suhteet
      44
      1749
    9. Mä en jaksa suojella sua enää

      Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t
      Ikävä
      15
      1461
    10. EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!

      "Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p
      Maailman menoa
      149
      1408
    Aihe