Hei!
Onko kellään kokemusta emätinpuikon käytöstä? katsoin pakkauksen ohjeet mutta en ole silti varma käytöstä. Laitetaanko se suunnilleen samalla lailla kun tampooni ja kuinka syvälle laitetaan? Kuuluuko emätinpuikon tuntua miltään kun sen on laittanut vai onko samallainen kuin tampooni eikö tunnu miltään?
Kiitos jo valmiiksi jos osaatte auttaa!!
emätinpuikon käyttö
Anonyymi-ap
2
365
Vastaukset
- Anonyymi
Heippa, olen käyttänyt pausanol puikkoja. Puikon asetan senverran syvälle että mahtuu tamppooni lisäksi, on varmempi olo kun saattaa tulla vuotoa puikon hormoneista.
T, Anneli.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä841729Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2721605Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2901389Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1701309- 57915
- 48891
- 66884
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em66873Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40861Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤48838