Tuo jalkapallo, kauheeta mölinää. Ja viel kolmosen kanavalla, eikö mitään muuta turhaa kanavaa sille ?????
Pilaa illat
17
96
Vastaukset
- Anonyymi
Tuntuu että koko maailma on sekaisin joutavan potkupallon takia.
- Anonyymi
Kyllä, kyllä jääkiekko on täysin turha ja joutava laji. Siinä opetetaan vain nuorisoa käyttämään nuuskaa ja siitä siirrytään paaliin.
- Anonyymi
Yleltäkin tulee 🙂
- Anonyymi
Pitäisi olla yksi ainoa kanava, jota nämä potkupallon ihailijat saisivat katsoa. Inhoan sitä, kun ne tungetaan muille kanaville ja sitten ne harvat, hyvät ohjelmat jäävät pois.
- Anonyymi
Kyllä, silloin ei näkisi koko lajia edes vahingossa.
- Anonyymi
No mitkä ohjelmat jäi pois?
- Anonyymi
Mitä ne "hyvät ohjelmat" ovat?
Mistä tätä "potkupalloa" näkee??? Olen seurannut vain noita jalkapallon kisoja.
- Anonyymi
Mun tv:ssä on volume nappi jolla saa mölyt pois.
Oletko huomannut?
Samalla vekottimella saa myös vaihdettua kanavaa. - Anonyymi
Pilaa kyllä illat, yöt ja päivät tällainen joutava ulina näillä keskustelupalstoilla. Kerrankin saat katetta sille YLE-verollesi.
- Anonyymi
Voit katsoa netistä vaikka homopornoa. Se sopii sulle hyvin.
- Anonyymi
Homoporno on niin nähty jo. Keksippä joku uus kategoria
- Anonyymi
Kolmosta en katso muutenkaan koskaan joten minun puolestaa saa rääkyä niin paljon kun haluavat.
- Anonyymi
KaPa KaPa hiiohoi
- Anonyymi
Suomalaiset ei edes päässeet kisoihin asti silti kauhea älämölö monella kanavalla .
- Anonyymi
Kolmosella yx selostaja on varsinainen huutosuoli
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta
Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään13310692Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla
"älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen783565Venezuela on hyvä esimerkki vasemmistolaisten pahuudesta
Jokainen tietää, että Venezuelassa on pitkään ollut Chavezin ja Maduron vasemmistohallinto. Maan talous on romuttunut,902847Ei tule uni
Kuten epäilin. Onneksi viime yön sain ihan hyvin nukutuksi. Tiesin kyllä, ettei tästä mitään tänään tule.701464Miksi juuri Venezuela?
Kaikista maailman valtioista Trump otti silmätikukseen Venezuelan. Mutta minkä ihmeen takia? Kyseessä on kuitenkin vähäp3161355Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?341339Martinalta vahva viesti
"Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J2531270Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin
"-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup1411246Jos mies olet oikeasti...?
Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh1121206- 491150