Tuo jalkapallo, kauheeta mölinää. Ja viel kolmosen kanavalla, eikö mitään muuta turhaa kanavaa sille ?????
Vastaukset 17
- Anonyymi
Tuntuu että koko maailma on sekaisin joutavan potkupallon takia.
- Anonyymi
Kyllä, kyllä jääkiekko on täysin turha ja joutava laji. Siinä opetetaan vain nuorisoa käyttämään nuuskaa ja siitä siirrytään paaliin.
- Anonyymi
Yleltäkin tulee 🙂
- Anonyymi
Pitäisi olla yksi ainoa kanava, jota nämä potkupallon ihailijat saisivat katsoa. Inhoan sitä, kun ne tungetaan muille kanaville ja sitten ne harvat, hyvät ohjelmat jäävät pois.
- Anonyymi
Kyllä, silloin ei näkisi koko lajia edes vahingossa.
- Anonyymi
No mitkä ohjelmat jäi pois?
- Anonyymi
Mitä ne "hyvät ohjelmat" ovat?
Mistä tätä "potkupalloa" näkee??? Olen seurannut vain noita jalkapallon kisoja.
- Anonyymi
Mun tv:ssä on volume nappi jolla saa mölyt pois.
Oletko huomannut?
Samalla vekottimella saa myös vaihdettua kanavaa. - Anonyymi
Pilaa kyllä illat, yöt ja päivät tällainen joutava ulina näillä keskustelupalstoilla. Kerrankin saat katetta sille YLE-verollesi.
- Anonyymi
Voit katsoa netistä vaikka homopornoa. Se sopii sulle hyvin.
- Anonyymi
Homoporno on niin nähty jo. Keksippä joku uus kategoria
- Anonyymi
Kolmosta en katso muutenkaan koskaan joten minun puolestaa saa rääkyä niin paljon kun haluavat.
- Anonyymi
KaPa KaPa hiiohoi
- Anonyymi
Suomalaiset ei edes päässeet kisoihin asti silti kauhea älämölö monella kanavalla .
- Anonyymi
Kolmosella yx selostaja on varsinainen huutosuoli
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anni Ihamäki saa tylyä kommenttia TTK:sta - Erityisesti tämä "vääryys" ärsyttää
Kaikille ei ole mieleen se, että Anni Ihamäki on mukana uudella Tanssii Tähtien Kanssa -kaudella. Ihamäki saa varsin ty391167Päivän Riikka: Pandan suklaatehdas Jyväskylästä Viroon
Menkää töihin! Viroon! --- Liki sata vuotta kestänyt suklaantuotanto makeisvalmistaja Pandan tehtaalla Vaajakoskella pä2721008Mitä et ole valmis sietämään ihmissuhteissasi ja miksi?
Aiemmin jo kyseltiin mitkä vaatimukset olivat mielestänne liiallisia. Kyselläänkin nyt sitä, että millaisilla asioilla s295863Tiesitkö? Vappu Pimiän ensimmäinen aviomies ei ole Teemu-rakas
Vappu Pimiä on tätä nykyä naimisissa Teemu Huuhtasen kanssa. Pimiä on toista kertaa naimisissa, sillä ensimmäinen liitto24852Älä nyt ylikuormitu vaikka sinusta pidänkin rakas nainen
Tiedän, että olet minulle oikea. En halua pilata tätä juttua malttamattomuudella, mutta epäilen. Haluan vain olla lähel33751Treffi-ilmoituksia!
Tähän avaukseen voipi treffeille halukkaat laittaa oman - lyhyen - vapaamuotoisen hakunsa,burneri emaileinee). Tavoitte191619- 49521
- 40516
Mitä tehdä kun rakastan yhtä ja olen rakastunut toiseen
Kamala tilanne. Voinko pitää molemmat? 😁54437- 42406