Millon huuto

Anonyymi-ap

Onneksi loppuu sunnuntaina tuo Millun huuto ja typerät vitsit. Harmittaa kun muiden vuoksi olisi ollut mukava katsella mutta tuo huuto vihloo korvia.

3

208

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Minua on eniten häirinnyt Miikan käytös, esim. hän naljailee muille,mutta annas olla, jos joku heittää läppää hänestä, niin sitä hän ei siedä.... sekin sanaharkka Nabben kanssa oli helkkarin epäreilu, siitä syystä,että toinen ei pystynyt sivaltamaan sanan miekalla takaisin, vaikka paikka olisi ollut .

      • Anonyymi

        Millun rumat jutut ja kiroilu ärsyttää.


    • Anonyymi

      En ole viikkoon pystynyt katsoo beebeetä kun vihloo korvissa se voi vittu voi vittu voi vittu. Nyt finaalin kyllä katson.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      66
      4182
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      66
      3882
    3. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      113
      3733
    4. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      75
      3104
    5. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      82
      2981
    6. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      62
      2339
    7. Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?

      Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.
      Maailman menoa
      62
      1696
    8. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      1205
    9. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      127
      1198
    10. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      117
      1192
    Aihe