Kana/kukko tappelu.

Anonyymi-ap

Big Brother on rahamiesten peli, ei oikeuden mukainen äänestys, varakkaat pelaajat voi läheistensä välityksellä äänestää rahanvoimalla potin kotia. Ja taas asukkaiden pelistä että kukot kukkoilevat ja pelästyttävät äänestämästä heitä häätöön, jos jollai kanoista lipsahtaa ääni kukolle niin se synnyttää kukko/kana tappelun.

7

344

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sellast se on elämä! Raha tulee rahan luo! Siitä et pääse välttiin! Kohenna talouttasi, tulet huomaamaan! Onnea matkaan!

      • Anonyymi

        🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

        🍒 ­N­y­­m­­f­­­o­­­m­­a­­­a­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#176479200

        🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    • Anonyymi

      SOSIALISOIDAAN BB!!! Kansa barrikadeille!!! Vassarit, haloooooo! Siihen kylkeen vihret, halooooooo!

    • Anonyymi

      Niin totta....Hehkutetaan Reeo ja voittoa..muttei kirjoiteta siitä kuinka toiset ei saanet alusta alkaenkaan mahollisuutta pärjätä tässä voittoon asti.Täällä vain hymistellään Reeoa ja hänen peliään...ja naisia haukutaan käärmeiksi.

      • Anonyymi

        Kyllähän Lauran päällikkökausilla Laura, Merve, Sofia , Mia ja Aleksi ja Milena kerääntyivät usein suljettujen ovien taakse päällikön sänkyyn makoilemaan ja läyhäämään . Yritettiin joukolla häätää Reeo ja Heidi talosta. Onneksi eivät siinä onnistuneet. Naisten energia meni juoruiluun ja kaikkeen epäolennaiseen, ei ole todellakaan ihme, että voittoa ei tullut Lauralle . Laura oli huono johtaja. Omien ystävien suosiminen pahinta, mitä johtaja voi tehdä. Näitä juttuja ei näy koostelähetyksissä. 24/7 katsojille selvisi jo heti alusta lähtien kuka ansaitsee voiton... Reeo !


    • Anonyymi

      Pitäiskö sun sitten perustaa vihervassari bb jossa asukkaiden pääsyvaatimus on vasemmiston, vihreiden yms roskasakin äänestäminen?
      Sitten ehkä katkerat feministitkin saattavat voittaa ja kaikki aika menee makeasti katkeraan miesten haukkumiseen ja miesvihaan.
      Katsojia sillä sitten onkin se parituhatta mikä muutenkin on tämän alle 15% marginaalisakin kannatus kansassa.😁

    • Anonyymi

      Ite oot roska

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sanna niin nättinä Amsterdamin Business Foorumilla

      Upeasti edustaa taas Suomea ulkomailla meidän kansainvälinen superstaramme. Miksei persuilla ole ketään siedettävän näk
      Maailman menoa
      181
      10227
    2. Stubb jo paljon tunnetumpi kuin kaikki persut yhteensä

      Nyt on aika ottaa mittaa tunnettavuudesta, herrat ja narrit! Joku tuolla toisessa ketjussa väitti, että "persujen rivimi
      Maailman menoa
      21
      9672
    3. Työeläkkeiden maksaminen on lopetettava

      Suomen talous on palkansaajien vuosikausia heikentyneen ostovoiman vuoksi niin kuralla, että palkkasumman jakamisessa ta
      Maailman menoa
      164
      8234
    4. Sofia Virran pahoinpitelyä puolustetaan netissä

      HS soitti Virran pahoinpitelyä puolustaneille https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011516353.html
      Maailman menoa
      278
      7714
    5. Purra tekee hyvää työtä, me suomalaiset haluamme että hän jatkaa myös

      seuraavan hallituksen valtiovarainministerinä. Kovina aikoina pitää olla kova.
      Maailman menoa
      169
      6626
    6. Koska Minja Koskela ja Sofia Virta kääntyy islamiin?

      Sekä vihreät että vasurit selvästi pitävät islamista ja muslimeista, varsinkin naiset, joten voidaan olettaaa että nuo k
      Maailman menoa
      88
      6050
    7. Persu Keskisarja on politiikan Uuno Turhapuro

      Asiantuntija luonnehtii Keskisarjaa Trumpin ajan Turhapuroksi, joka ärsyttää kokoomusta. – Keskisarjan känni-imago j
      Maailman menoa
      66
      5891
    8. Stubb jo paljon tunnetumpi ja arvostetumpi maailmalla, kuin Marin koskaan

      Stubb tekee sitä työtä mitä pitää, hän ei koreile vaatteilla eikä ole baareissa räkäposkella kuten Marin. Marininhan pit
      Maailman menoa
      103
      4947
    9. Oikeistohallitusten aikaan saannokset.

      Holkerin touhujen seurauksena lama. Aho jatkoi tuhoa osaamattomuudellaan. Katainen ja alkoi talouden alamäki. Sipilä ja
      Maailman menoa
      27
      4021
    10. Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto

      vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html
      Maailman menoa
      112
      2560
    Aihe