Meinasin ostaa Singapore - Helsinki paluulennon Finnairilta Economy Saver luokkaan, kunnes tarkistin kyseisen luokan ominaisuudet. Istuinväli vain 31-tuumaa, eli Finnair on jälleen pienentänyt matkustustilaa. Buukaamiseni tyssäsi tähän. En edes viitsinyt tarkistaa mahdollisia aterioita. Suhteellisen pitkänä matkustajana en todennäköisesti mahtuisi istumaan 31-tuuman istuinvälillä, kun jo entiset 34 ja 32 tuumaiset ovat ahtaita. Missä kunnossa taloudellisesti Finnair nykyään on? Lakkoja, matkustajavalituksia, korvauksista jatkuva vääntö monien asiakkaiden kanssa. Nämä ovat jo pitkän aikaa olleet uutisia Finnairista ja sen yrityskulttuurista. Eikö kannattaisi laittaa moinen lafka myyntiin ja antaa sellaisten lentoyhtiöiden hoitaa liikenne, jotka pystyvät tekemään sen vähemmillä vastoinkäymisillä ja asiallisella matkustajien kohtelulla.
Finnairin Economy Saver
Anonyymi-ap
1
171
Vastaukset
- Anonyymi
😋😍😋😍😋😍😋😍😋
❤️ Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17648604G
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703149
- 622505
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562136Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942045- 551952
- 421594
- 401560
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141263EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61083