Olen aikeissa ottaa äkkilähdön Rodokselle, hotelli Elite on oleva majoituspaikka. Onko kenelläkään kokemuksia ko. hotellista? Kuulisin mielelläni kaiken mahdollisen. Kiitos!
hotelli Elite
mirkkuli
4946
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Elite ollut pitkään suomalaisten suosima hotelli, jos on rannalla viihtyvä, niin kohde silloin todella hyvällä paikalla, aivan ellin rannan tuntumassa.
Hotelli on vaatimaton, mutta henkilökunta aivan mahtavaa.
Itse olen kyseisessä hotellissa majoittunut useamman reissuni rhodokselle ja olen ollut aina tyytyväinen hotellin palveluihin.
En voi muuta kuin allekirjoittaa edellisen kirjoittajan viestin. Aivan ihana hotelli, mikäli ei etsi suurempaa luksusta majoitukseltaan.
Kokeilepa joskus hotelli esperiaa!Rannalle 2min. pidempi matka kun elitestä.Jotkut ovat valittaneet eliteä metelistä.En tiedä onko metelitöntä paokkaa olemassa? Päätit sitten asua missä hotellissa tahansa toivotan ihanaa rodoksen lomaa.
on liikenteen suhteen huomattavasti meluisampi paikka kuin Elite, kuin myös yöelämän äänet siellä huomattavasti kovempia sijaintinsa vuoksi.