Mitä iltapäivälehtiä lukee niin isoimpia visertäjiä ovat nämä entiset moottoripyöräjengiläiset. Voi hellan lettas tentään kun viemässä poikaa kouluun niin on silminnäkijänä. Pelko on hyvin suuri kun se kuula voi tulla päähän. Voi vaude aikoinaan ollut asekersantti-A sta ööhön vuodatetaan kaikki toiminnot poliisille. Jumalauta ni herneen kokoiset aivot työskentelee jopa vankiloissa missä näitä motoristeja on.Joku 25v kloppi motoristi piripää huh huh mielikuvitus vaan rajana mitä voi tehdä. Itse henkilökohtaisesti annan konnien olla enkä puutu milläänlailla.
Isoimmat visertäjät
Anonyymi-ap
4
247
Vastaukset
- Anonyymi
Kunnon äijiä on nacci ja eikka kun istuu vaan omaa tuomiotansa.
- Anonyymi
Nacci joka päivä vartijan kanssa jutulla aamusta iltaan. Ei vain omaa tuomiotaan istu
- Anonyymi
Mopopojille vois sanoa että he voi olla vasikoita.
Ja se pamppujen kanssa veljeily pitää loppua, oksettaa tuo perseen-nuoleminen - Anonyymi
Heh toi jo paha.Jos kerran on lähteny gangsteri hommiin niin kuolkoon sellaisena.Uhoo ensin kovana motoristina ja sitten itkee kun pitäs irrottautua.Kovat konnat sitten on erikseen.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t897229- 353831
- 453420
Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐402562- 2082376
- 412352
- 1232246
Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?292149Mietin tässä T....
Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..241878- 401809