Helen mainostaa kovasti hoitojaan naamakirjan puolella mutta mikä on tämä palvelu?
Helen, mitä ihmettä tarjoat? Hierontaa vai hiushoitoa?
Mainostaa jotta kahvia tyrkyllä jos joku sattuu sisään astumaan ja ihan rimpauttamalla juoksee paikalle.
Hoitola helen
Anonyymi-ap
10
2369
Vastaukset
- Anonyymi
Sähköyhtiö.
- Anonyymi
Nokkelaa... 😏
- Anonyymi
Ei saa maalittaa yrittäjää.
- Anonyymi
Se on huijari sähköyhtiö.
- Anonyymi
Niin on.
- Anonyymi
Jokainen tämän sivun käyttäjä haluaa asiallisuutta kommentteihin.Itse olen käynyt Helenin hoidoissa ja olen ollut erittäin tyytyväinen.Aion edelleen käydä.Hoitaja on ammattitaitoinen.
- Anonyymi
Olen itse ainakin positiivisesti tykännyt kyseisestä yrityksestä
- Anonyymi
Käyn säännöllisesti.Hyvä ja alan ammattilainen. Hyvä asiakaspalvelu.
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Saako kantaa asetta
Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup323106Mies mitä ajattelet naisista?
Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.1232705Mitä laitatte karjalanpiirakan päälle?
Voita tietenkin, mutta mitä muuta? Itse yleensä juustoa, jotain leikkelemakkaraa ja tuorekurkkua402374Kerro kaivattusi
Jokin tapa/piirre mikä sinua viehättää ja mistä hän voisi myös tunnistaa itsensä.652157Vakkuri puhuu että Suomi joutuu sotaan.
Hänen mukaansa asiantuntijat ovat yhtä mieltä että Suomi joutuu sotaan Venäjän kanssa. En tiedä kuinka lähellä se on, mu4241697- 601153
- 551073
- 2591049
- 151966
- 45958