Onko kenelläkään kokemusta sellaisesta että on tuntunut siltä että toinen henkilö rakastelee sinua katseellaan? ( ja sinulla on tunteita häntä kohtaan)
Ihan vaan kysymys tällaisesta
9
1112
Vastaukset
Ei ole kokemusta.
Ei ole kokemusta. En tiedä millaista on.
- Anonyymi
hyvää joulua wihtori
- Anonyymi
Tuntuu varmaan hyvältä jos on tunteita. Varmaan melkein yhtä hyvältä kuin siitä joka riisuu sinua katseellaan. Jos on molemminpuolinen himo kyseessä. Kuinkahan siinä kävisi.
On näin päässyt tapahtumaan. Tuntui siltä kuin toinen olisi katseellaan suorastaan syönyt elävältä...
- Anonyymi
on todellakin, jos oltais oltu kahdestaa niii... 😘
- Anonyymi
On. Ollut kokemus kyllä.
- Anonyymi
Hieno kysymys!!! Tälläinen kaunis kiintymyksen osoitus on varmasti jokaisen ihmisen suurin unelma. Kyse ei siis ole puhtaasti seksistinen, vaan se ihanuuden kaipuu osoitetaan tavalla joka tulkitaan tällä tavalla. Tietysti kokonaisvaltainen halu ilmentyy monella tapaa, ja tälläinen pari sen osaa tavallaan tulkita. Rakkauteen kuuluu niin alastomat vartalot kuin kiintymys ja hellyyden osoitukset. Aistituntemukset tuovat miehen ja naisen välille vuorovaikutuksen, jonka he jakavat toisilleen kauniilla tavalla toista kunnioittaen. Sen tunteen suhteen on syytä olla varovainen, tilanteessa ollaan jo ihastuksen puolivälin paremmalla puolella. Mutta toisesta pitäessä, on kaikista upeinta syntyvät tuntemukset, joista tämä tunne on voimakkain ja tärkein. Tätä tunnetta on syytä vaalia, ja antaa sen kohteelle se arvo joka rakkaalle ihmiselle kuuluu.
https://youtu.be/q26kCdatosQ
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,2075200Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813686Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers113450SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt633150SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun393129SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het412326Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä1042325Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?302172Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan762130Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja922069