Akunpunktio yms. hoidot suosituksia Puerto Ricosta tai muualta

Anonyymi-ap

Onko kokemusta kiinalaisesta akupunktiosta, jalkahoidosta, refleksologiasta, tai vastaavista hoidoista saarelta? Wellness centerit mainostavat palveluitaan (tosin ei ehkä edellä mainittuja useimmissa), mutta mieluummin menisin johonkin mitä paikallisetkin ehkä enemmän suosivat ja laatu voi olla parempi. Toki saa suositella mitä vain jos on saanut hyvää hoitoa ja palvelua.

3

185

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mene kupari bannu nimekseen baariin ja kysy Kerttu setä nimistä hameessa kulkevaa miestä. Häneltä saat sellaisen aku painannan rektaaliin ettet unohda sitä ikinä. Takaan sen.

      • Anonyymi

        Kiitos että käytit aikaasi vastauksen kirjoittamiseen ja avauduit kokemuksestasi. Kiva että olet saanut mieleenpainuvan elämyksen. Minulla on etsinnässä kuitenkin vähän toisenlaiset hoidot, kiitos vain.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään

      Kaikkosen erityis­avustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po
      Maailman menoa
      61
      3715
    2. Niin voimakkaat tunteet

      Että ajattelin hänen olevan se elämän rakkaus. Silmien edessä vikitteli toista ja hyvästelemättä hylkäs niin tyhjyys jäi
      Ikävä
      16
      2685
    3. Nainen, sinä viisas ja ymmärtäväinen

      sekä hyvällä huumorintajulla varustettu. Kun kaikki muut ovat kaikonneet, vain sinä olet jäljellä. Ellet kestä kirjoituk
      Ikävä
      24
      2624
    4. Puhe on halpaa

      Katso mitä hän tekee.Teot kertoo enemmän kuin tuhat sanaa.Uskokaa punaisia lippuja.Hyvää yötä.
      Ikävä
      44
      1846
    5. Halaisin sua mies

      Jos voisin 💗
      Ikävä
      25
      1616
    6. Oletko harrastanut

      seksiä kaivattusi kanssa? 🤔
      Ikävä
      121
      1381
    7. Nainen, se on vain karu totuus, että

      sinut on luotu synnyttämään ja mies siittämään. Niin on luomakunnassa säädetty ja niin se on. Sinut luotiin heikoksi ja
      Ikävä
      279
      1328
    8. Onkohan meillä kummallakin joku pakkomielle toisiimme

      Vähän luulen että on..
      Ikävä
      126
      1305
    9. Joko aiheuttamani pettymys

      on lieventynyt? Toivottavasti. Uskallan heittää lentosuukon näin etäältä ja nimettömänä 😘.
      Ikävä
      90
      1289
    10. Miksi miehet hermostuvat tyhjästä?

      Olen tässä viimeisen vuoden sisään pudottanut melko reilusti painoa mikä on sitten saanut useammankin lähipiirin aiemmin
      Sinkut
      89
      1221
    Aihe