PHILIPS 32" 8807

mulla on kyseinen töllö ja siinä on kuvaputken vasemmessa reunassa vaaleita pystyjuovia mitkä näkyy parheiten vaaleita sävyja vasten, onko jollain vastaavia ongelmia ja johtuuko laiteesta vai ulkopuolisista häiriöistä ?????
1359
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Omistin kyseisen tv:n muutaman päivän ajan. Huomasin myös samaiset "palkit" kuvan reunassa. Eli vika on todennäköisesti juuri mallissa. Totesin, että Philips on todella syvältä ja otin ja vaihdoin sen Sonyn 32" 50Hz:een. Suosittelen samaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


timpe kirjoitti:

mulla on kyseinen töllö ja siinä on kuvaputken vasemmessa reunassa vaaleita pystyjuovia mitkä näkyy parheiten vaaleita sävyja vasten, onko jollain vastaavia ongelmia ja johtuuko laiteesta vai ulkopuolisista häiriöistä ?????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu