Mietiskellessäni olen ruvennut kuulemaan ääniä atlantiksesta. Onko kenelläkään vastaavia kokemuksia.
Äänet ovat humisevia ja jankuttavat koko ajan samaa: sähkön hinta suomessa on liian korkea jotta he voisivat enää eetteritasolla ylläpitää voimalinjojaan.
Mitä mieltä olette? KUsettaako Vattenfall.
En ole itse oikein varma. Saan sähköni turbiinista jonka humanoidit sijoittivat päähäni.
Se on sellainen käämijuttu, you know.
kuinka maadoitatte itsenne
4
541
Vastaukset 4
- leeper
Osa viestistäsi käy järkeen, mutta kaikkea en oikein usko. Taidat liiotella. Toisaalta niin tekee täällä moni muukin, joten saat anteeksi.
Monet humanoidirodut käyttävät disinformaatiota peittääkseen todelliset tarkoitusperänsä, totuus on kaivettava esiin. Eikä sitä tältä palstalta löydy, täällä maleksivat KUMMITUKSIIN USKOVAT PELLET! Vaikeampi on kääntää katseensa taivaalle, avaruuden rotujen totuuteen. Nämä oletetut haamut eivät voi tuoda ihmiskunnalle mitään uutta, ne ovat taantumusta, luolamiehen mielikuvituksen jäänne.
Nostakaa päänne! Tuntekaa tuulen tuiverrus!- 1010101
Halei!
- romuna
tee foliosta pipo ittelles
- juhan af grann :D
tee koko puku itelles ja mee tähän sivulle
http://mbnet.fi/zorgy/wanha/LahjaYstavalta.htm
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "3551491- 1141216
- 1161084
- 116851
Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh22847- 111822
- 18470
- 38454
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i93441- 36423