kuinka maadoitatte itsenne

atlantiksenprinesessa johanna

Mietiskellessäni olen ruvennut kuulemaan ääniä atlantiksesta. Onko kenelläkään vastaavia kokemuksia.
Äänet ovat humisevia ja jankuttavat koko ajan samaa: sähkön hinta suomessa on liian korkea jotta he voisivat enää eetteritasolla ylläpitää voimalinjojaan.
Mitä mieltä olette? KUsettaako Vattenfall.
En ole itse oikein varma. Saan sähköni turbiinista jonka humanoidit sijoittivat päähäni.
Se on sellainen käämijuttu, you know.

4

536

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • leeper

      Osa viestistäsi käy järkeen, mutta kaikkea en oikein usko. Taidat liiotella. Toisaalta niin tekee täällä moni muukin, joten saat anteeksi.

      Monet humanoidirodut käyttävät disinformaatiota peittääkseen todelliset tarkoitusperänsä, totuus on kaivettava esiin. Eikä sitä tältä palstalta löydy, täällä maleksivat KUMMITUKSIIN USKOVAT PELLET! Vaikeampi on kääntää katseensa taivaalle, avaruuden rotujen totuuteen. Nämä oletetut haamut eivät voi tuoda ihmiskunnalle mitään uutta, ne ovat taantumusta, luolamiehen mielikuvituksen jäänne.

      Nostakaa päänne! Tuntekaa tuulen tuiverrus!

      • 1010101

        Halei!


    • romuna

      tee foliosta pipo ittelles

      • juhan af grann :D

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko kaivattusi ulkonäkö

      tarpeeksi miellyttävä? 🥕
      Ikävä
      137
      2001
    2. Toivotko koskaan mies...

      Että nähtäis ja aloitettais alusta, puhtaalta pöydältä tutustuminen. Olit oikeassa ei me kunnolla tunnettu. Olin hölmö.
      Ikävä
      129
      1649
    3. Vesikin maksaa, miksei hengitysilma?

      Jatkuvasti itketään ettei ole rahaa mihinkään, mutta tilastojen mukaan rahaa on enemmän kuin koskaan, joten miksei asial
      Maailman menoa
      1
      1516
    4. Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin

      Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras
      Maailman menoa
      88
      1423
    5. Svty paska työpaikka

      Elekää kukaan hakeku sinne töihin.
      Suomussalmi
      32
      1401
    6. Kyllä näin 45 vuotiaana miehenä pitää sanoo, että 40-50v naiset näyttää vanhoilta

      Niin väsynyttä, silmäryppyä, harmaata hiusta jne jne
      Ikävä
      132
      1214
    7. Olisin valmis salaisiin tapaamisiin

      Juuri sinun kanssasi mies. Olet saanut minun pääni pyörälle ja ajatukseni pyörimään ympärilläsi. Hittoon velvollisuudet
      Intohimo
      52
      1121
    8. Onko viisikko aktivoitunut

      Taas ruumis !! Viisikko ryskää kukaan ei pärjää
      Seinäjoki
      24
      1099
    9. Lahkokasteen ja kristillisen kasteen erot

      Raamatun mukaan Kristillisessä yhdessä kasteessa Jumala pesee ja puhdistaa ihmisen sydämen ja poistaa perisynnin kirouks
      Kaste
      422
      1021
    10. Olet ihana mies

      Mun söpöliini 🙊😘
      Ikävä
      51
      904
    Aihe