Pihatyöntekijä etsii töitä

Anonyymi-ap

Pihalaatoitukset, tukimuurit, terassit, aidat. Tarkka ja kiitosta saanut työnjälki. Toimin kevytyrittäjänä laskutuspalvelun kautta 35€/h + alv.

2

619

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Anteeksi pyytelen unohdin aloituksesta mainita, asun Inarista 45 km pohjoiseen ja työhön pystyn Inarin keskusta maksimissaan 70km.. en omista autoa, omistan fillarin eli laatat ja sementti sinun on tuotava itse. Kokemusta on, mm tein mummolleni luonnonkivi polun 1976 ja hän sanoi että maailman nättein polku siitä tuli. Joten tuo 35€ on todellakin pieni hinta työstä. Itsestäni olen 152cm pitkä ja painan vain 112 kg eli en ole mikään tuulen viemää.

      • Anonyymi

        🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

        🍒 ­­­N­­­y­­­m­­­f­­­o­­­m­­a­a­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#176669196

        🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt tajusin mitä haet takaa

      En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä
      Ikävä
      43
      3593
    2. Kiitos kun sanoit ikävästi minulle, herkälle

      Sait kesälomani pilattua😔
      Ikävä
      36
      2224
    3. Naiselle mieheltä

      Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?
      Ikävä
      32
      1865
    4. Kaipaan niin....

      Aaawww mikä kaipuun tunne iski ja lujaa🥺😭❤️
      Ikävä
      17
      1609
    5. Jalkapalloa

      Ura ja Kokkola Cup?
      Kannus
      15
      1565
    6. Eiii...

      Etkä! 😘
      Ikävä
      23
      1558
    7. Mikset vain

      Unohtaisi?
      Ikävä
      24
      1407
    8. En ymmärrä miksi minä

      Maailma on täynnä sinulle muita
      Ikävä
      14
      1277
    9. Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?

      Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai
      Ikävä
      80
      1263
    10. Mitä yhteistä on sulla ja kaivatulla?

      Onko teillä samantyyppinen olemus tai luonne? Vai muistuttaako vartalonne toisiaan? Tai kasvot? Entä pukeutuminen? Onko
      Ikävä
      88
      1222
    Aihe